Nie warto się kłócić, właściwie to nawet już nie wiadomo o co poszło. Po prostu xkamilsx napisał, że gra mu się podoba myślę, że ktoś, kto nie jest fanem justyny bieber jest całkiem... spoko Po prostu pewnie pomyślał, że piszesz o nim. Tylko niepotrzebnie się zaraz wyzywacie...
Dodaj komentarz
216.73.216.*
Komentarze (2 986)
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*