Nadal jestem ale nawet beze mnie musicie się kłócić...ehhh.Co do sprostowania spamowaniem można nazwać wszystko co pisane nie dotyczy celu czatu czy miejsca na komentarze.Jak to zinterpretujecie to już wasza sprawa.Jeśli nie chcesz odpowiadać kiyomi to ok bo mi to wszystko jedno innej osoby się zapytam...no problem
Dodaj komentarz
216.73.216.*
Komentarze (2 986)
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*