reklama
Giercownia - Gry Online

Justin Bieber Bash

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 768 790
Rozmiar gry: 1,11 MB
Użytkowników lubiących grę: 266
Ocena: 4,11
Łącznie głosów: 639

Gra dodana przez:

Rzut w Justin'a Bieber'a butelką wody. Gra zainspirowana wydarzeniami na koncercie.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (2 986)

avatar nati0000007
nati0000007 19.07.2011, godz. 10.48 odpowiedz
+3
Zgadzam się z tobą men30
avatar men30
men30 19.07.2011, godz. 10.01 odpowiedz
+4
nati000007 też to widziałem. A i jeszcze widziałem o tym jak 3 kolesi zrobiło żart w dniu premiery albumu biebera. Jeden przebrał się za niego i fanki o mało go nie zabiły. Widziałem jeszcze filmiki o tym jak dostał w drzwi . Albo na you tube filmik pt. justin bieber w piosence baby pokazuje prawdziwy głos. Chyba tak. Ale jak to zobaczyłem to o mało się nie udusiłem. Jeszcze widziałem dziewczynę co pisała że cytuję: justin bieber jest bogiem, one time nałogiem, baby zabawą, a coś tam podstawą. Chyba tak napisała bo nie pamiętam. Ten cały bieber jest poj*****. Niech wróci metal albo rock. Je*** biebera.
avatar nati0000007
nati0000007 19.07.2011, godz. 09.57 odpowiedz
+3
Ja też Chodzą plotki że Selena umawiała sie z nim tylko dla kasy
avatar kiyomi
kiyomi 19.07.2011, godz. 09.23 odpowiedz
+2
Men30 dobre Ja widziałam na necie zdjęcie, na którym było widać, że bieber paraduje z rozpiętym rozporkiem (!) Słyszałam o tym, Ania, i myślę, że Selena została lesbijką...(widziałam ich zdjęcie razem, bez obrazy, ale Selena jest BARDZIEJ MĘSKA od niego!) No ale w końcu można było się tego spodziewać po jednej z tych tandetnych Disney'owskich gwiazdeczek. Wiecie, co mnie wkurza? Jak niektóre osoby wcinają się w rozmowy antyfanów na grach takich jak ta, i zawsze jest ta sama gadka "dlaczego go nie lubicie?", o "sprawiedliwości", i że niby w ukryciu słuchamy piosenek biebera itd. Nie cierpię takich "kazań" -.-
avatar feelip
feelip 19.07.2011, godz. 06.54 odpowiedz
+2
Teraz Bimber chodzi z tą laleczką Disney'a, Seleną . Pięknie się dobrali, nie ma co...
avatar nati0000007
nati0000007 19.07.2011, godz. 06.16 odpowiedz
+2
No. Ja na youtube widziałam filmik na którym Bieber dostał w czułe miejsce xD Pięknie chwile ....
avatar men30
men30 18.07.2011, godz. 17.27 odpowiedz
+2
czekoladowy też czytałem o tym jak eminem obraził biebera i dobrze tak powinno być.
avatar men30
men30 18.07.2011, godz. 14.59 odpowiedz
+2
Ja ostatnio widziałem na youtube dziecko co chciało być ja bieber. Jezu jak ta matka może mu pozwalać słuchać biebera, jeszcze w przyszłości wyrośnie na geja.
avatar nati0000007
nati0000007 18.07.2011, godz. 13.51 odpowiedz
+2
Weź Alex bo pomyslę ze go lubisz ...
avatar funnia
funnia 18.07.2011, godz. 12.30 odpowiedz
+2
Wiecie jest sporo fanów bimbera jak i jego antyfanów.I bez względu na to ile będzie antyfanów nic się nie zmieni bo dopóki jakiś fan go słucha to laleczka będzie świergotać.Ale największe pytanie to za co antyfani go nienawidzą i co im zrobił a fani za co go lubią.
Gracze online (1):
Polecamy: