No ja niestety też znam takie osoby kiyomi. A jedna nawet chodzi ze mna do klasy Ale GG się nie myli. Wpisuję "bieber" podkreśla sie a jak wpisuje "bimber" to jest dobrze
Nati, nic nie możemy zrobić. Ta różowa zaraza jest już wszędzie... znam wiele takich, co tylko biebera uwielbia, co chwila nowe ciuchy kupuje (skąd tyle kasy ku*wa!?), głupie to jak but, a wredne! Umieją tylko dokuczać innym, tylko dlatego, że mają inne zainteresowania, dobrze się uczą (no jak ktoś nie ma jedynek to już od razu "KUJON!") itd. Czekoladowy obrażasz demona, wyzywając go od bezpłciowej, słabej, kwiczącej istoty. Bieber to po prostu zaraza... nowa odmiana cholery (jest taka choroba no nie? ^^)
szatan stworzyl biebera zeby przyniesc swiatu bol. hehe gdzies tam na necie czytalem ze Eminem nazwal biebera demonem... Mial racje. Dobrze ze jest Eminem on rapuje jaki jest naprawde swiat.
szatan stworzyl biebera zeby przyniesc swiatu bol. hehe gdzies tam na necie czytalem ze Eminem nazwal biebera demonem... Mial racje. Dobrze ze jest Eminem on rapuje jaki jest naprawde swiat.
szatan stworzyl biebera zeby przyniesc swiatu bol. hehe gdzies tam na necie czytalem ze Eminem nazwal biebera demonem... Mial racje. Dobrze ze jest Eminem on rapuje jaki jest naprawde swiat.
Dodaj komentarz
216.73.217.*
Komentarze (2 986)
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*