reklama
Giercownia - Gry Online

Justin Bieber Bash

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 768 776
Rozmiar gry: 1,11 MB
Użytkowników lubiących grę: 266
Ocena: 4,11
Łącznie głosów: 639

Gra dodana przez:

Rzut w Justin'a Bieber'a butelką wody. Gra zainspirowana wydarzeniami na koncercie.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (2 986)

avatar funnia
funnia 22.07.2011, godz. 19.29 odpowiedz
+1
Jak coś to chodzi o avka
avatar funnia
funnia 22.07.2011, godz. 19.26 odpowiedz
-1
Mimo wszystko i tak na necie to nie to co w telewizji przed kanapąAle dlaczego wybrałaś akurat tą postać?Nie pamiętam kto to był.
avatar nati0000007
nati0000007 22.07.2011, godz. 12.53 odpowiedz
+2
No to widzę ze wszyscy tutaj mamy dobry gust muzyczny . Ja tego Alex już nie pamętam ale wiem że bardzo to lubiłam. Jedyne co pamiętam no to właśnie ta dziewczyna co kazała mu ćwiczyc czy coś takiego. A i jeszcze jak musiał wejść gdzieś tam a on nie chciał i ta dziewczyna powiedziala że jak wejdzie to da mu stos hamburgerów. Teraz już tego nie puszczają wiec w necie sobie obejrzę.
avatar funnia
funnia 22.07.2011, godz. 12.26 odpowiedz
+2
Serio? Kurde jak byłam mała to mogłam każdy odcinek oglądać po kilka razy i nigdy mi się nie nudził.Pamiętam jak jeszcze leciało to w telewizji.A teraz to wszystko jak przez mgłę widzę...tyle wiem,że on tam tego ducha spotkał pod jakimś drzewem i ten duch na początku miał opory żeby zostać jego partnerem i jeszcze ta dziewczyna co kazała mu biegać i ćwiczyć cały czas ...pozapominałam już ale z pewnością do tego jeszcze wrócę
avatar men30
men30 22.07.2011, godz. 12.15 odpowiedz
+2
Ja słucham Iron Maiden, Metallice, Megadeth, Motorhead, Sabaton i wiele innych. Ale nienawidzę fanów hanki montanki i tego pieprzonego biebera. Ja chyba przesłucham jakieś piosenki japońskie ale na razie nie mogę bo mi się spieprzyły słuchawki.
avatar nati0000007
nati0000007 22.07.2011, godz. 11.38 odpowiedz
+2
Z Shaman King a co ?
avatar funnia
funnia 22.07.2011, godz. 11.21 odpowiedz
+2
No SuG to dobry zespół też czasem słucham jego piosenek.A z jakiego anime masz avka?
avatar nati0000007
nati0000007 22.07.2011, godz. 11.02 odpowiedz
+2
Czyli wsumie to moge słuchac wszystkiego. Tylko nie z anime. Jakoś nie przepadam za nimi ...
avatar nati0000007
nati0000007 22.07.2011, godz. 10.52 odpowiedz
+2
Zależy. Ja wole zespoły jak LM.C, SuG, Antic Cafe i pare na jakie tytuły nie patrze xD.A wy czego słuchacie ?
avatar funnia
funnia 22.07.2011, godz. 10.03 odpowiedz
+2
No co do twojego gustu muzycznego to jest w porządku a nie jak jakieś małolaty co uwielbiają hannah bannanah lub bimbera.A co do japońskiej muzyki to czego konkretnie słuchasz?Bo wiele osób lubi piosenki z openingów i edingów wybranego anime.
Gracze online (1):
Polecamy: