No to widzę ze wszyscy tutaj mamy dobry gust muzyczny . Ja tego Alex już nie pamętam ale wiem że bardzo to lubiłam. Jedyne co pamiętam no to właśnie ta dziewczyna co kazała mu ćwiczyc czy coś takiego. A i jeszcze jak musiał wejść gdzieś tam a on nie chciał i ta dziewczyna powiedziala że jak wejdzie to da mu stos hamburgerów. Teraz już tego nie puszczają wiec w necie sobie obejrzę.
Serio? Kurde jak byłam mała to mogłam każdy odcinek oglądać po kilka razy i nigdy mi się nie nudził.Pamiętam jak jeszcze leciało to w telewizji.A teraz to wszystko jak przez mgłę widzę...tyle wiem,że on tam tego ducha spotkał pod jakimś drzewem i ten duch na początku miał opory żeby zostać jego partnerem i jeszcze ta dziewczyna co kazała mu biegać i ćwiczyć cały czas ...pozapominałam już ale z pewnością do tego jeszcze wrócę
Ja słucham Iron Maiden, Metallice, Megadeth, Motorhead, Sabaton i wiele innych. Ale nienawidzę fanów hanki montanki i tego pieprzonego biebera. Ja chyba przesłucham jakieś piosenki japońskie ale na razie nie mogę bo mi się spieprzyły słuchawki.
No co do twojego gustu muzycznego to jest w porządku a nie jak jakieś małolaty co uwielbiają hannah bannanah lub bimbera.A co do japońskiej muzyki to czego konkretnie słuchasz?Bo wiele osób lubi piosenki z openingów i edingów wybranego anime.
Dodaj komentarz
216.73.217.*
Komentarze (2 986)
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*