A widzieliście jak justin bieber się oblał napojem na żywo . Albo jak walnął w drzwi . O jezu na facebooku 33.325.927 osób lubi biebera. K*rwa, ale ten świat jest po******
Nati000007 to było dobre . Na youtube widziałem filmik pt. Coś dla antyfanów biebera. Normalnie to mnie rozwaliło . Ten bieber nawet nie umie śpiewać. Widziałem na youtube filmik na którym śpiewa z playbacku .Widziałem też tam filmik o tym jak pewien kot nienawidzi biebera . Antyfani biebera góra pokemony dołem.
Ja nie mogę te filmiki innych antyfanów mnie rozwalają.Bimber urządził ankietę do jakiego kraju ma pojechać(koncert) i ponad pól miliona antyfanów zagłosowało na Koreę Północną drug był Izrael
a najlepsze było to,że trzecia to była polska
Dodaj komentarz
216.73.217.*
Komentarze (2 986)
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
a najlepsze było to,że trzecia to była polska
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*