reklama
Giercownia - Gry Online

Justin Bieber Bash

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 768 768
Rozmiar gry: 1,11 MB
Użytkowników lubiących grę: 266
Ocena: 4,11
Łącznie głosów: 639

Gra dodana przez:

Rzut w Justin'a Bieber'a butelką wody. Gra zainspirowana wydarzeniami na koncercie.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (2 986)

avatar nati0000007
nati0000007 23.07.2011, godz. 15.39 odpowiedz
+2
I tak najlepsze jest to że jak w radiu leci pioenka po angielku i jet słowo ''pier*ole'' to zmiast tego włanczają takie pikanie ale wtapia się w tlo i go nie sluchać. A jak leci polska piosenka i jest ''pierolnię*a'' to już zostawiają
avatar rafallo1864
rafallo1864 23.07.2011, godz. 14.38 odpowiedz
+2
Peja jest glupi bo w jego utworach tylko bezsensownie przeklinaja
avatar men30
men30 23.07.2011, godz. 14.33 odpowiedz
0
Masz rację kiyomi. U mnie to w klasie prawie wszyscy słuchają hip hopu a w szczególności peje . Ja chyba jako jedyny słucham metalu i rocka chociaż mam kolegę który słucha SOAD ( System Of A down jakby ktoś nie wiedział).K*rwa jak ja nienawidzę tej c*py biebera. Je*ać biebera
avatar nati0000007
nati0000007 23.07.2011, godz. 14.07 odpowiedz
0
Swięta prawda
avatar kiyomi
kiyomi 23.07.2011, godz. 12.55 odpowiedz
+2
Nie rozumiem tych fanek... Dziewczyny z mojej byłej klasy (zmieniam szkołę więc może będe mieć spokój) słuchają Biebera (FUUUJ! ) i nieraz słyszałam jak puszczają go sobie głośno ze swoich telefonów. I sądzę, że tak naprawdę to on nie umie śpiewać. Na Youtube widziałam wideo z przerażonym kotem który go słyszał, był tam kawałek z jego koncertu... Ku*wa mać, jak on fałszował! Widać że bez komputerowych ulepszeń i playback'u nie potrafi... wyć. Ale nawet to mu nie pomaga, i tak jest okropny
avatar czekoladowy
czekoladowy 23.07.2011, godz. 10.51 odpowiedz
+2
men30 nie dziw się nawet z playbacku nie umie spiewac ci j*bancy od biebera nie umia mu glosu poprawic
avatar funnia
funnia 23.07.2011, godz. 08.40 odpowiedz
+2
Wątpię,że dzięki temu będzie mniej znany bo przecież to tylko my nie będziemy o nim mówić cała hołota fanów raczej nie zrezygnuje.
avatar rafallo1864
rafallo1864 22.07.2011, godz. 22.31 odpowiedz
+1
najlepiej jak nie bedziemy o tej zarazie mowic. a tak wgl pierd*lnieta nuda. na tydzien nie moglem na kompa przez to, ze na wujku kompie jak neta nie bylo pojaralem ustawienia a potem przewrocilem na nowo. jak o JB nie bedziemy gadac, to stanie sie mniej znany przez co nie bedzie z nim problemow. jakie f***owate mam wakacje.
avatar nati0000007
nati0000007 22.07.2011, godz. 20.13 odpowiedz
+2
Na imię miala June czy jakoś tak i była siostr tego Lee czy tam Len.
avatar nati0000007
nati0000007 22.07.2011, godz. 19.56 odpowiedz
+2
Na imię miala June czy jakoś tak i była siostr tego Lee czy tam Len.
Gracze online (3):
Polecamy: