I tak najlepsze jest to że jak w radiu leci pioenka po angielku i jet słowo ''pier*ole'' to zmiast tego włanczają takie pikanie ale wtapia się w tlo i go nie sluchać. A jak leci polska piosenka i jest ''pierolnię*a'' to już zostawiają
Masz rację kiyomi. U mnie to w klasie prawie wszyscy słuchają hip hopu a w szczególności peje . Ja chyba jako jedyny słucham metalu i rocka chociaż mam kolegę który słucha SOAD ( System Of A down jakby ktoś nie wiedział).K*rwa jak ja nienawidzę tej c*py biebera. Je*ać biebera
Nie rozumiem tych fanek... Dziewczyny z mojej byłej klasy (zmieniam szkołę więc może będe mieć spokój) słuchają Biebera (FUUUJ! ) i nieraz słyszałam jak puszczają go sobie głośno ze swoich telefonów. I sądzę, że tak naprawdę to on nie umie śpiewać. Na Youtube widziałam wideo z przerażonym kotem który go słyszał, był tam kawałek z jego koncertu... Ku*wa mać, jak on fałszował! Widać że bez komputerowych ulepszeń i playback'u nie potrafi... wyć. Ale nawet to mu nie pomaga, i tak jest okropny
najlepiej jak nie bedziemy o tej zarazie mowic. a tak wgl pierd*lnieta nuda. na tydzien nie moglem na kompa przez to, ze na wujku kompie jak neta nie bylo pojaralem ustawienia a potem przewrocilem na nowo. jak o JB nie bedziemy gadac, to stanie sie mniej znany przez co nie bedzie z nim problemow. jakie f***owate mam wakacje.
Dodaj komentarz
216.73.217.*
Komentarze (2 986)
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*