reklama
Giercownia - Gry Online

Justin Bieber Bash

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 768 764
Rozmiar gry: 1,11 MB
Użytkowników lubiących grę: 266
Ocena: 4,11
Łącznie głosów: 639

Gra dodana przez:

Rzut w Justin'a Bieber'a butelką wody. Gra zainspirowana wydarzeniami na koncercie.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 986)

avatar nati0000007
nati0000007 23.07.2011, godz. 20.07 odpowiedz
+2
Sorry, Gothic Lolita czy jak to sie tam pisalo. Nie wiem bo nie interesuje sie tym stylem ....
avatar nati0000007
nati0000007 23.07.2011, godz. 20.01 odpowiedz
+2
Mnie rozwalilo jak u mnie w klasie pewna dziewczyna któa kocha rózowy (jeszcze nie wyrosła z różowego ) i słucha Shakiry czy jak jej tam i powiedziała " ubielbiam czarny i w ogóle ja jestem taka Emo Lolita ( lol ) i słucham takiej baaaaardzo mrocznej muzyki" Emo Lolita pewnie znalazła sobie w necie coś takiego jak Emo i Goth Lolita i coś jej sie pomylilo xD
avatar rafallo1864
rafallo1864 23.07.2011, godz. 19.59 odpowiedz
+2
Ja slucham U2, linkin park, thin lizzy i system of a down inne rodzaje troche gorsze oprucz eminema
avatar funnia
funnia 23.07.2011, godz. 19.47 odpowiedz
+2
U mnie w klasie dziewczyny słuchają Gage,Ewe Farne i inne popularne piosenki i hity a chłopacy to przeważnie Eminem i jakiś inny rap.Każdy ma inny styl piosenki kiyomi co do rapu też masz po części rację ale nie zawsze jest aż tyle przekleństw i no ogólnie słuchają rapu dresiarze ale ja sama też niektóre kawałki Eminema lubię
avatar feelip
feelip 23.07.2011, godz. 19.45 odpowiedz
+2
Ja też nie przepadam za rapem .
avatar nati0000007
nati0000007 23.07.2011, godz. 19.19 odpowiedz
+2
No masz racje kiyomi.
avatar kiyomi
kiyomi 23.07.2011, godz. 18.54 odpowiedz
+2
E tam, już mam spokój bo nie idę do tego gimnazjum co one (upewniłam się). Szczerze to też nie lubię rapu, według mnie (bez obrazy dla kogokolwiek) to muzyka dla dresów. Gdyby poniektóre... ech... no dobra, utwory, ocenzurować, to byłoby słychać tylko jedno długie: PIIIIIIIIIII!
avatar tagron708
tagron708 23.07.2011, godz. 18.48 odpowiedz
+2
Ja slucham Linkin Park , System of a down , Drownin Pool i Eminema ; P ,Glownie metal
avatar czekoladowy
czekoladowy 23.07.2011, godz. 17.31 odpowiedz
+2
kiyomi znam ten bol ale u mnie jest lepiej. Bo tylko 1 dziewczyna go slucha i podglasnia i ona go nagrywala nie pobierala z netu. Ale juz nie puszcza go sie smiejemy z niej. U nas prawie wszyscy sluchaja rapu (nie polskiego). Metal i rock nie jest dla mnie nie nawidze tych rodzaji muzy oni sie dra w mikrofon. O peji nie bede pisac jest zalowy nawet pseudo ma zalowe "peja" hehe
avatar men30
men30 23.07.2011, godz. 17.19 odpowiedz
+2
rafallo1864 zgadzam się z tobą. Ja nawet k*rwa nie mogę zrozumieć dlaczego oni go słuchają?. kiyomi współczuje ci.
Gracze online (4):
Polecamy: