Mnie rozwalilo jak u mnie w klasie pewna dziewczyna któa kocha rózowy (jeszcze nie wyrosła z różowego ) i słucha Shakiry czy jak jej tam i powiedziała " ubielbiam czarny i w ogóle ja jestem taka Emo Lolita ( lol ) i słucham takiej baaaaardzo mrocznej muzyki" Emo Lolita pewnie znalazła sobie w necie coś takiego jak Emo i Goth Lolita i coś jej sie pomylilo xD
U mnie w klasie dziewczyny słuchają Gage,Ewe Farne i inne popularne piosenki i hity a chłopacy to przeważnie Eminem i jakiś inny rap.Każdy ma inny styl piosenki kiyomi co do rapu też masz po części rację ale nie zawsze jest aż tyle przekleństw i no ogólnie słuchają rapu dresiarze ale ja sama też niektóre kawałki Eminema lubię
E tam, już mam spokój bo nie idę do tego gimnazjum co one (upewniłam się). Szczerze to też nie lubię rapu, według mnie (bez obrazy dla kogokolwiek) to muzyka dla dresów. Gdyby poniektóre... ech... no dobra, utwory, ocenzurować, to byłoby słychać tylko jedno długie: PIIIIIIIIIII!
kiyomi znam ten bol ale u mnie jest lepiej. Bo tylko 1 dziewczyna go slucha i podglasnia i ona go nagrywala nie pobierala z netu. Ale juz nie puszcza go sie smiejemy z niej. U nas prawie wszyscy sluchaja rapu (nie polskiego). Metal i rock nie jest dla mnie nie nawidze tych rodzaji muzy oni sie dra w mikrofon. O peji nie bede pisac jest zalowy nawet pseudo ma zalowe "peja" hehe
Dodaj komentarz
216.73.216.*
Komentarze (2 986)
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*