reklama
Giercownia - Gry Online

Justin Bieber Bash

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 768 760
Rozmiar gry: 1,11 MB
Użytkowników lubiących grę: 266
Ocena: 4,11
Łącznie głosów: 639

Gra dodana przez:

Rzut w Justin'a Bieber'a butelką wody. Gra zainspirowana wydarzeniami na koncercie.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 986)

avatar czekoladowy
czekoladowy 25.07.2011, godz. 07.51 odpowiedz
+2
A czy ja sie czepiam
avatar kiyomi
kiyomi 25.07.2011, godz. 07.15 odpowiedz
+2
Czekoladowy do Eminema nic nie mam chodziło mi głównie o polski rap. Ale to już zależy od punktu widzenia.
avatar rafallo1864
rafallo1864 24.07.2011, godz. 22.23 odpowiedz
+2
niestety trzeba skonczyc o takich porach... bo to robie
avatar czekoladowy
czekoladowy 24.07.2011, godz. 20.24 odpowiedz
+2
Kontynuuje bo przez przypadek nacisnolem "Dodaj" Ewa farna to g*wno gorsze od biebera. Eminem nie przeklina bezsensownie jak inni . Men sluchalem ze jak facet jakis na YT zrobil jaja i dal Eminema jako metal/rock uwierz mi ciezko to sluchalem. Gdyby nie ta je*nieta plota ze Eminem spalil polska flage i nie nawidzi polakow. Dobrze ze jest Eminem ratuje rap
avatar czekoladowy
czekoladowy 24.07.2011, godz. 20.06 odpowiedz
+2
Rap dla dresow? Nigdy takich bzdur nie czytalem odkad zyje
avatar rafallo1864
rafallo1864 24.07.2011, godz. 19.49 odpowiedz
+2
bo po ch*j wydzierac jape skoro nikt tego nie chce
avatar men30
men30 24.07.2011, godz. 10.52 odpowiedz
+2
czekoladowy metal i rock to nie jest darcie mordy. Masz prawo nie lubić tej muzyki, ale mówię ci metal i rock to nie jest darcie mordy. Według mnie darcie mordy to jest np. Black Metal. W tej muzyce oni tak się drą że normalnie ogłuchniesz. Ale np. Iron Maiden grają metal ale wokalista śpiewa normalnie. rafallo1864 no to mieliście fajnie.
avatar rafallo1864
rafallo1864 23.07.2011, godz. 20.59 odpowiedz
+2
nati jak bylem w 3 klasie jeszcze to ciagle mnie rozwalalo, ze mielismy w klasie okropna dziewczyne, ktorej nikt nie lubi bo jak pani prosi w matmie ja do tablicy to dzialanie np. 264+167 by razwiazywala w minute i kazdy sie z niej smieje (chlopacy) xp
avatar nati0000007
nati0000007 23.07.2011, godz. 20.30 odpowiedz
+2
A mi jej nie szkoda Jest wredną małpą i ma przerośnięte ego Ja nie lubie Gothic Lolita.
avatar funnia
funnia 23.07.2011, godz. 20.24 odpowiedz
+2
Gothic Lolita...szkoda mi jej i powiem,że ten styl mi nie odpowiada jak już wolę emo bo Gothic Lolita zakłada czarne sukienki z falbankami i glany itd.
Gracze online (3):
Polecamy: