reklama
Giercownia - Gry Online

Chaos Faction 2

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 134 271
Rozmiar gry: 12,34 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 155
Ocena: 4,48
Łącznie głosów: 1576

Gra dodana przez:

HICIOR! Długo oczekiwany dalszy ciąg Chaos Faction! Nowe tryby rozgrywki, 15 nowych poziomów z nowymi broniami, charakterami, ruchami... i jeszcze więcej eksplozji niż moŻesz sobie wyobrazić. Do tego dochodzi edytor leveli co jeszcze bardziej urozmaica rozgrywkę.
Twoim zadaniem jest pokonać jak najwięcej przeciwników jednocześnie odblokowując ukryte postacie.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - atak 1
X - atak 2
Shift - atak bronią
D - rzuć broń
P - pauza

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (3 108)

avatar lol92
lol92 03.04.2011, godz. 06.09 odpowiedz
-3
gra super Ale najlepsza jest snajperka 5/5 i do ulu
avatar electrickman
electrickman 02.04.2011, godz. 18.19 odpowiedz
0
nie czytałeś mojego avka? pisze tam że mi obrazki9 nie wchodzą i muszę kopjować!
avatar electrickman
electrickman 02.04.2011, godz. 11.58 odpowiedz
-3
albo nie chce mi się
avatar electrickman
electrickman 02.04.2011, godz. 11.41 odpowiedz
-3
a skond ty to możesz wiedzieć że sciągnołem od ciebie? może z internetu? ja mam piętnaście lat ale każdemu może się zdażyć błąd ortograficzny! no popukaj się! zaraz coś napisze z porad
avatar fajnybobo123
fajnybobo123 02.04.2011, godz. 08.38 odpowiedz
0
Atak wściekłości się robi wtedy gdy szybko nawalasz wroga ( lub wrogów ).

A ty electrickman niby masz 15 lat a piszesz jak bobas ...
Wpisz swój prawdziwy wiek .
avatar fajnybobo123
fajnybobo123 02.04.2011, godz. 08.29 odpowiedz
0
electrickman ściągnąłeś mój avek !

Nie umie swojego znaleźć tylko innym zabiera...

Żal mi cie electrickman
avatar damianos252
damianos252 01.04.2011, godz. 17.36 odpowiedz
-1
Moja postać: 41,36,41,41,30,30,50
avatar polak0
polak0 01.04.2011, godz. 14.31 odpowiedz
0
Gra spoko.Ale najlepsza jest snajperka 5/5 i do ulu
avatar shadoow
shadoow 01.04.2011, godz. 09.57 odpowiedz
0
EXTRA Game! Naprawdę Polecam,Daje 5/5!
avatar electrickman
electrickman 01.04.2011, godz. 06.53 odpowiedz
-3
atak wściekłości się chyba nagle robi... ale w deathmatchu ustaw rage mode to będziesz miał cały czas super ataki. w pacyfiku trzeba przejść level bez ubicia wroga polecam lava palaver. taser jest słaby ale + do tasera jest taki że ogłusza wroga. dla mnie laser jest też fajny ale często jak we wrogów w nich strzelam to oni bięgną do mnie i ja się pale...... dark energy jest fajna ale polecam: dwa razy strzelić kulą a 3 razem zrobić to X. jeśli jesteś otoczony to użyj dark energy X to może zdobędziesz achievementy że zabiłeś na raz 5 osób.. siatka jest głupia.... przecież to prawie to samo co taser tylko taser zadaje ból.. granaty kiepsko celują ale zadają wielki ból. uzi jest takie tam rakiety samonaprowadzające są nic nie warte przy silniejszych wrogach... moją ulubioną bronią jest...dark energy i skrzynki wybuchające. a właśnie! skrzynki wybuchające mnie strasznie mylą już chce zdobyć skrzynie i myśle że tam jest dark energy a tu boom! awesome face jest fajny.. zauważyłem że on się chyba szybciej porusza...przepychacz to takie coś że w deatchmatchu dajesz plunger match. żeby zdobyć achievementa musisz trzymać go przez 15 sekund w deatchmatchu. na razie koniec moich porad
Gracze online (1):
Polecamy: