reklama
Giercownia - Gry Online

Chaos Faction 2

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 134 272
Rozmiar gry: 12,34 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 155
Ocena: 4,48
Łącznie głosów: 1576

Gra dodana przez:

HICIOR! Długo oczekiwany dalszy ciąg Chaos Faction! Nowe tryby rozgrywki, 15 nowych poziomów z nowymi broniami, charakterami, ruchami... i jeszcze więcej eksplozji niż moŻesz sobie wyobrazić. Do tego dochodzi edytor leveli co jeszcze bardziej urozmaica rozgrywkę.
Twoim zadaniem jest pokonać jak najwięcej przeciwników jednocześnie odblokowując ukryte postacie.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - atak 1
X - atak 2
Shift - atak bronią
D - rzuć broń
P - pauza

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (3 108)

avatar kwirynus
kwirynus 31.03.2011, godz. 17.25 odpowiedz
+1
nawet dobrze
jak zaczynałem to też tyle miałem,a gram wto dalej bo to jest wprost hicior, no i podbijam K.O
hehe
avatar fajnybobo123
fajnybobo123 31.03.2011, godz. 14.30 odpowiedz
0
ja mam max na survivalu 10 K.O
avatar kwirynus
kwirynus 31.03.2011, godz. 13.22 odpowiedz
+1
gra 5/5 do ulu
avatar kwirynus
kwirynus 30.03.2011, godz. 17.42 odpowiedz
+1
dla mnie najlepsze uzbrojenie to dark energy,ray gun i shod guns
ja mam na survivalu 36 K.O,a kto mial wiencej ten niech napisze komentarz hehe
avatar naruto999
naruto999 30.03.2011, godz. 15.29 odpowiedz
0
gra fajna ale wytłumaczy mi ktoś o co chodzi w zadaniu Pacifist wielkie dzięki
avatar fajnybobo123
fajnybobo123 30.03.2011, godz. 14.51 odpowiedz
+1
sexmaszyna fajny avek !
avatar norbinho1
norbinho1 29.03.2011, godz. 16.24 odpowiedz
+1
z****iste xd 5/5
avatar fajnybobo123
fajnybobo123 29.03.2011, godz. 15.48 odpowiedz
+1
Najgorsze są dla mnie : bomby, widły bo słabo celują , snajper

A najlepsze (będę mówił po angielsku, jeśli ktoś nie wie to niech wejdzie w settings a potem w prawym górnym rogu customize ): uzi ,baseball bat, rake ,shotgun , net , ray gun, taser , dark energy

Ale też trzeba mieć wszystkie odblokowane bronie . No bo ja mam
avatar kanter
kanter 29.03.2011, godz. 15.38 odpowiedz
0
Najlepsze są widły
Gracze online (1):
Polecamy: