reklama
Giercownia - Gry Online

Chaos Faction 2

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 134 233
Rozmiar gry: 12,34 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 155
Ocena: 4,48
Łącznie głosów: 1576

Gra dodana przez:

HICIOR! Długo oczekiwany dalszy ciąg Chaos Faction! Nowe tryby rozgrywki, 15 nowych poziomów z nowymi broniami, charakterami, ruchami... i jeszcze więcej eksplozji niż moŻesz sobie wyobrazić. Do tego dochodzi edytor leveli co jeszcze bardziej urozmaica rozgrywkę.
Twoim zadaniem jest pokonać jak najwięcej przeciwników jednocześnie odblokowując ukryte postacie.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - atak 1
X - atak 2
Shift - atak bronią
D - rzuć broń
P - pauza

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (3 108)

avatar mupatryk
mupatryk 23.05.2011, godz. 12.16 odpowiedz
-1
elojgtjhgyjggjgjgujjug
avatar spartaman
spartaman 23.05.2011, godz. 11.57 odpowiedz
0
poproś admina giercowni.
avatar spartaman
spartaman 23.05.2011, godz. 06.15 odpowiedz
-1
przestancie sie kłócić,co wam to da?jestem za zexerem7,to nie chateria,tylko miejsce na komentowanie gier.według mnie ta gra zasługuje na 5/5 i do ulu.
avatar zexer7
zexer7 22.05.2011, godz. 09.06 odpowiedz
-2
lolu, tyś jeszcze nie zaczaił że po pierwsze:nie nie wolno pisać tylko nie wolno pisać nie na temat, po drugie:jeśli ja ci sie tu wtrącam w TWOJE ŻYCIE to ponad tą grą swego życia nie widzisz po trzecie:w tamte gry ja nie gram to ich nie uspokajam więc nie zmieniaj tematu, po czwarte: nie bierz przykładu z innych i nie broń tamtych nobów bo to nie żaden honor utrzymywać że sie ma razcje podczas gdy ktos pieprzy 3 po 3 więc jak bys mógł to sie zamknij i nie odzywaj sie jak nie masz nic mądrego do gadania..
avatar awesome32
awesome32 22.05.2011, godz. 06.19 odpowiedz
+3
Bo nie wolno , To są komentarze do oceniania gy a nie do chatowania! A tam się nie zwaraca bo nikogo to nie irytuje jaki problem
avatar zexer7
zexer7 21.05.2011, godz. 18.03 odpowiedz
+3
TO NIECH TU KURNA NIE PISZE BO TO JEST MIEJSCE NA KOMENTARZE A NIE NA ROZMOWY NICZEGO NIE ROZUMIEJĄCYCH DZIECI NEO! A JAK MU SIE NIE CHCE TO NIECH WYŁĄCZY KOMPA I IDZIE ZOBACZYĆ JAK WYGRLĄDA ŚWIAT!
avatar awesome32
awesome32 21.05.2011, godz. 15.57 odpowiedz
0
Ale ja mówię o NK jaki problem. Zdarza się , ale to się szuka innej wersji.
avatar czesio3414
czesio3414 20.05.2011, godz. 17.26 odpowiedz
+1
widze że są ludzie co lubią komixxy gra fajna 5
avatar awesome32
awesome32 20.05.2011, godz. 16.51 odpowiedz
+1
To niech se założy ... jaki problem.. Jeśli lubi gadać o grach to na e-gierki zapraszam , nie w komentach
Gracze online (1):
Polecamy: