reklama
Giercownia - Gry Online

Chaos Faction 2

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 134 239
Rozmiar gry: 12,34 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 155
Ocena: 4,48
Łącznie głosów: 1576

Gra dodana przez:

HICIOR! Długo oczekiwany dalszy ciąg Chaos Faction! Nowe tryby rozgrywki, 15 nowych poziomów z nowymi broniami, charakterami, ruchami... i jeszcze więcej eksplozji niż moŻesz sobie wyobrazić. Do tego dochodzi edytor leveli co jeszcze bardziej urozmaica rozgrywkę.
Twoim zadaniem jest pokonać jak najwięcej przeciwników jednocześnie odblokowując ukryte postacie.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - atak 1
X - atak 2
Shift - atak bronią
D - rzuć broń
P - pauza

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (3 108)

avatar awesome32
awesome32 20.05.2011, godz. 13.54 odpowiedz
+3
Ale co ty chcesz obronić to ze zexer powiedział prawde, a ty się z tym nie zgadzasz
avatar awesome32
awesome32 20.05.2011, godz. 11.33 odpowiedz
+3
Ryj w kubeł Nie nie ryj w kubeł skończ spamować , i weź się opanuj . Budzik sam spamował i tylko ktoś zwrócił mu uwagę więc jaki problem Polecam , abyś się opanował i skończył wyzywać każdego po kolei i skończ nabijać komentarze do bycia w rankingu...
avatar awesome32
awesome32 19.05.2011, godz. 09.33 odpowiedz
+4
wkrzysionator nie martw się ty też.. Spamujesz.. I to co napisał Zexer to tylko potwierdza że jesteś tylko trollem internetowym. Po za tym sam jesteś trollem bo spamujesz przeklinasz i jedyne co potrafisz to wyzywać od starych. Po za tym masz teksty 8-9 latka "Kujon" "Twoja stara" "Noob" Używasz słów których nie znacz znaczenie. Wiesz co to kujon? Bo mi się wydaje jak wywalasz kogoś kto po prostu próbuje dotrzeć do twojego maleńkiego mózgu. Na przyszłość zastanów się co piszesz..
avatar zexer7
zexer7 17.05.2011, godz. 19.58 odpowiedz
+1
a jak sie chcesz jeszcze błaźnić to napisz gg:25472403, jak jesteś taki nob za jakiego cie mam to będziesz dalej tu pisał zę wszyscy są durni tylko ty jesteś święta krowa..
avatar zexer7
zexer7 17.05.2011, godz. 19.50 odpowiedz
+1
i twojego debilstwa.. poza tym, wiesz co to jest kujon, dziecko..? nie wiesz... wiedziałem....
avatar zegarek
zegarek 17.05.2011, godz. 17.28 odpowiedz
0
Przeszedłem całą w dół i w górę
avatar zexer7
zexer7 17.05.2011, godz. 16.42 odpowiedz
0
poczytajcie se ze 3 srony komentarzy dalej to zobaczycie kto tu pier.doli...
avatar lolekdamekkowal
lolekdamekkowal 17.05.2011, godz. 12.37 odpowiedz
0
zexer7 sam jestes zalosny
avatar zexer7
zexer7 16.05.2011, godz. 11.24 odpowiedz
-1
..... żałosne z ciebie dziecko i tyle.. koniec tematu...
avatar zexer7
zexer7 15.05.2011, godz. 17.00 odpowiedz
-1
to tylko potwierdza to co napisałem: jesteście zbyt głupi aby cokolwiek zrozumieć.....
Gracze online (3):
Polecamy: