reklama
Giercownia - Gry Online

Chaos Faction 2

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 134 223
Rozmiar gry: 12,34 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 155
Ocena: 4,48
Łącznie głosów: 1576

Gra dodana przez:

HICIOR! Długo oczekiwany dalszy ciąg Chaos Faction! Nowe tryby rozgrywki, 15 nowych poziomów z nowymi broniami, charakterami, ruchami... i jeszcze więcej eksplozji niż moŻesz sobie wyobrazić. Do tego dochodzi edytor leveli co jeszcze bardziej urozmaica rozgrywkę.
Twoim zadaniem jest pokonać jak najwięcej przeciwników jednocześnie odblokowując ukryte postacie.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - atak 1
X - atak 2
Shift - atak bronią
D - rzuć broń
P - pauza

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (3 108)

avatar awesome32
awesome32 28.05.2011, godz. 11.10 odpowiedz
+1
Bo my mu zrwóciliśmy uwagę , a ty myśląc , że jesteś mądrzejszy zacząłeś się rzucać i wyzywać.
avatar awesome32
awesome32 28.05.2011, godz. 06.26 odpowiedz
0
"a wiesz jak się zaczęło? no nie bo pewne nooby (zexer i wy) naskoczyli na budzika więc on,ja i jeszcze ktoś sobie pomagamy więc zamknij ryj a skoro nie słuchasz to wogóle nie czytaj tych komentów i zaloze sie ze twoja postac w tej grze nazywa sie Calineczka" - Jeżęli to jest wg cb podawanie gg.. To ja jestem śnieżka..
avatar awesome32
awesome32 27.05.2011, godz. 20.03 odpowiedz
+1
Nie wyzywaj g**niarzu. Bo na prawdę zrobimy inaczej.
avatar xxxherkulesxxx
xxxherkulesxxx 27.05.2011, godz. 13.24 odpowiedz
0
JEST TAKA RZECZ JAK GG!
avatar awesome32
awesome32 27.05.2011, godz. 10.54 odpowiedz
+1
Do do cholery nie spamuj w komentarzach. Idź sobie na jakiś chat a nie spamujesz na giercowni. Myślisz , że jak cb większość pobiera to będziesz kozakiem. Sam na na prawdę wyzywasz. My się tylko bronimy. Udajesz niewiniątko ale chociaż 80% ludzi zrozumie , że jesteś malusim dzieckiem , ale pyskatym jak nie wiem co.. I nie zwalaj winy na nas bo mogą być potem nieprzyjemności. I jeszcze jedno , jeżeli będziesz nadal spamować , to ktoś o wiele starszy i bardziej dojrzalszy rzacznie ci wracać uwagę. Miej się na baczności..
avatar awesome32
awesome32 25.05.2011, godz. 17.17 odpowiedz
+1
Który raz ktoś ci musi pisać , żę sam winisz. Weź się chłopie do roboty. Skończ narzekać i graj i komentuj a nie znajdujesz se kumpli w necie.
avatar xevoz
xevoz 25.05.2011, godz. 10.57 odpowiedz
-1
rafallo1864 nie zadzieraj z awesome32 bo on ma 18 lat a ty 10 ty 10-latku
avatar awesome32
awesome32 24.05.2011, godz. 17.06 odpowiedz
+1
Sam ku&**** piszesz...
avatar spartaman
spartaman 24.05.2011, godz. 04.41 odpowiedz
0
wkrzysionator jest taki...hmmm....bleeeee
avatar pako145
pako145 23.05.2011, godz. 16.03 odpowiedz
0
Rafallo nie przeklinaj tu dzieci też grają
Gracze online (2):
Polecamy: