Wcielamy sie w rolę barmana i przygotowujemy drinki :)
zamknij
Zaloguj się aby pisać
Użytkownik jest offline
Dodaj komentarz
216.73.217.*
Komentarze (8 608)
Podniesie kieliszek i mruknie Hmmmm
Jak?
Do polowy Mniejszej polowy wódka...
Kostka lodu....
Vodka....
Mieszac okolo 2,5-3 sc
I macie swoje cudo
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
Hm, domowy przepis? xd
PRZEPIS: 100% ginu. -wynosiło mi się 16 tonów.
a może zróbcie sami!
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*