reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 467
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 676)

avatar heros111
heros111 01.12.2009, godz. 12.50 odpowiedz
0
jaaaa emmm nigdzie w domu
avatar sakurci
sakurci 01.12.2009, godz. 08.30 odpowiedz
0
No wiecie co powiem wam jedno, kiedyś grała mi da gierka i niepodobało mi się ale chyba nie musiałam tego pisać, noi napisałam tak: Za gierkę dam 1 bo mi nie działa......Upss.Macie rację
avatar ichigooo
ichigooo 01.12.2009, godz. 06.07 odpowiedz
0
sakurci jak ci gra niedziała to nie oceniaj
avatar wiolecinka
wiolecinka 30.11.2009, godz. 18.49 odpowiedz
0
ale jak mi się nudzi to lubię sobie popisać, ale co innego niż tylko np. 5/5 i do ulu... to dla mnie nudne. a przy okazji, skoro ci gra nie działa, to też bez sensu jest o tym pisać, to brzmi tak jakby to była nasza wina
avatar sakurci
sakurci 30.11.2009, godz. 15.26 odpowiedz
0
Wiem że powinnam się nie wtrącać ale zaśmiecacie komantarze....Komentarze są po to żeby dawać ocene gier,np.Za gierke dam 1 bo mi nie działa
avatar wiolecinka
wiolecinka 29.11.2009, godz. 16.25 odpowiedz
0
my się nie kłócimy, a heros gdzie byłeś przez ten czas?
avatar heros111
heros111 29.11.2009, godz. 12.02 odpowiedz
0
ludzie nie kłućcie sie do jasnej choler... KPW
avatar obirobi
obirobi 29.11.2009, godz. 11.10 odpowiedz
0
a co nie wiesz co
avatar wiolecinka
wiolecinka 29.11.2009, godz. 11.09 odpowiedz
0
widlarzb to dziewczyna
avatar ichigooo
ichigooo 29.11.2009, godz. 09.37 odpowiedz
0
Albo zapomniał hasła Albo ma kare To moje przeczucia
Gracze online (1):
Polecamy: