reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 470
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 676)

avatar wiolecinka
wiolecinka 28.11.2009, godz. 20.00 odpowiedz
0
kto wie gdzie jest widlarzb?
avatar wiolecinka
wiolecinka 28.11.2009, godz. 14.52 odpowiedz
0
no no heros... wiedziałam że będziesz miał coś związanego ze szkołą a ja nie chodzę na W-Fy tego nie zaliczam do przedmiotów szkolnych, ale i tak to przeklęta lekcja, wolę siedzieć przed komputerem niż grać w siatkę co ja bym dała za informatykę zamiast W-Fu
avatar zozorg
zozorg 28.11.2009, godz. 12.14 odpowiedz
0
Jak sie robi klon jutsu naruto a najgorszy jestem z Histy
avatar heros111
heros111 28.11.2009, godz. 11.58 odpowiedz
0
szlaba dostałem bo nie hodziłem na pierwsze lekcje
avatar wiolecinka
wiolecinka 28.11.2009, godz. 11.17 odpowiedz
0
matma jest prosta jak 2+2, angol jest taki sobie
avatar ichigooo
ichigooo 28.11.2009, godz. 08.40 odpowiedz
0
A ja najgorszy z matmy i angielskiego
avatar wiolecinka
wiolecinka 28.11.2009, godz. 07.21 odpowiedz
0
ja jestem najgorsza z chemii i fizyki, a najlepsza z plastyki,techniki, polaka i matmy, informatyki nie mam więc nie wiem czy jestem z tego dobra...
avatar ichigooo
ichigooo 27.11.2009, godz. 20.19 odpowiedz
0
heros111 nie mówiłem że mają być z Bleach No to znacie jakieś A co do szkoły z czego jesteście najgorsi ( z przedmiotu )
avatar wiolecinka
wiolecinka 27.11.2009, godz. 18.25 odpowiedz
0
jak narazie to ja najczęściej tu zaglądam
avatar wiolecinka
wiolecinka 27.11.2009, godz. 18.13 odpowiedz
0
zaczęłam grać Ichigmenem, ale już zaczęło mi się nudzić
Gracze online (1):
Polecamy: