reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 426
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (2 676)

avatar wiolecinka
wiolecinka 13.12.2009, godz. 13.45 odpowiedz
0
no i dobrze, co bym robiła gdyby was nie było, wystarczy że czesia nie ma, jakoś nie mogę się z tym pogodzić
avatar widlarzb1
widlarzb1 13.12.2009, godz. 12.39 odpowiedz
0
wiedziałam
avatar heros111
heros111 13.12.2009, godz. 12.32 odpowiedz
0
no zgoda będe pisał
avatar widlarzb1
widlarzb1 13.12.2009, godz. 07.50 odpowiedz
0
nie no heros111 pisz tu ciągle może mi się tylko wydawało bo ja tam lubie wszystkich z którymi mogę sie do gadać
avatar heros111
heros111 12.12.2009, godz. 23.18 odpowiedz
0
nie no ja ju nie pisze bo kogoś urarze
avatar heros111
heros111 12.12.2009, godz. 19.57 odpowiedz
0
widlarzb no co ty
avatar wiolecinka
wiolecinka 12.12.2009, godz. 17.33 odpowiedz
0
o ludzie, narysowałam przed chwilą Edwarda Elrica z stalowego achemika mój Edzio wychodzi ładnie nawet na moim rysunku
avatar wiolecinka
wiolecinka 12.12.2009, godz. 14.08 odpowiedz
0
za bardzo nie jestem pewna... jeszcze nigdy nikogo nie banowałam, ale pewnie się klika z boku tego komentarza "zgłoś do usunięcia" a potem podaje się powód, chyba się tak robi, bo innych takih rzeczy tu nie widzę
avatar widlarzb1
widlarzb1 12.12.2009, godz. 12.41 odpowiedz
0
wiolecinka możesz mi poweidzieć ja sie banuje ale oczywiście nie myślcie że chce kogoś z banować poprostu chce weidzieć
avatar wiolecinka
wiolecinka 12.12.2009, godz. 11.50 odpowiedz
0
nie wiem po co jest te banowanie, nie ma z tego żadnego pożytku. Człowiek nie może powiedzieć czego che bo ma świadomość że go zbanują, a co gorsze to to że można banować nawet bez powodu...
Gracze online (3):
Polecamy: