reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 434
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (2 676)

avatar harda007
harda007 12.12.2009, godz. 10.23 odpowiedz
0
żal Znowu mi dali bana za używanie jakiś tam ,,Wulgaryzmów'' ale gaszą w giercowni om
G -.-
avatar widlarzb1
widlarzb1 11.12.2009, godz. 18.26 odpowiedz
0
siema wszystkim heros 111 jesli chcesz to moge tu nie pisać bo coś mi się zdaje że mnie nie za bardzo lubisz.PS. U mnie w opisie są moi przyjaciele i nic nie zmienia fanktu że ktoś jest ostatni po prostu musi tak być i tyle
avatar budzo
budzo 11.12.2009, godz. 17.30 odpowiedz
0
bądź sobie nawet super ziomkiem ale luknij czasem do słownika
avatar heros111
heros111 11.12.2009, godz. 15.17 odpowiedz
0
thx wiesz trzeba być na prawde nie złym ziomkiem abym kogoś polubiłxD
avatar sakurci
sakurci 11.12.2009, godz. 13.20 odpowiedz
0
wIDZIAŁAM JA TEŻ ZMIENIŁAM PROFIL ZOBACZ
avatar heros111
heros111 11.12.2009, godz. 13.19 odpowiedz
0
nie wiem totalnie. z powodu usunięcia czesia zmnieniłem coś w swojim opisie sprawcie.
avatar sakurci
sakurci 11.12.2009, godz. 09.12 odpowiedz
0
No to o czym gadamy
avatar heros111
heros111 11.12.2009, godz. 07.36 odpowiedz
0
emn no troche
avatar sakurci
sakurci 10.12.2009, godz. 21.23 odpowiedz
0
....No,no,no wiesz? no bo ja no,no ok powiem oglądałam ale... nie do konca a tak wogóle to nie oglądałam wszystkich odcinków NARUTO SHIPPUUDEN.....
(ale obciech)Eee.ZAPOMNIJCIĘ O TYM
Eee.coś za mną nie tak no nie
avatar heros111
heros111 10.12.2009, godz. 21.08 odpowiedz
0
sakurci i jak sie oglądało i trohe przesadziłem z niemorzliwe xDD
Gracze online (1):
Polecamy: