reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 366
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 676)

avatar wiolecinka
wiolecinka 03.01.2010, godz. 10.37 odpowiedz
0
ja oglądam Bleach na zig zapie, na szczęście codziennie, i na nie szczęście, stare odcinki...
avatar wiolecinka
wiolecinka 03.01.2010, godz. 10.31 odpowiedz
0
wiem że Naruto jest rano, ale rano kto by oglądał, rano to ja śpię, lub idę do szkoły, lub jak co tydzień na 9.00 idę na dwie godziny do kościoła
avatar widlarzb1
widlarzb1 03.01.2010, godz. 10.02 odpowiedz
0
jakby co to chyba Bleach leci też na zig zapie o 21:00
avatar widlarzb1
widlarzb1 03.01.2010, godz. 09.51 odpowiedz
0
wiolecinka naruto leci też od pn do pt też rano o 9:30
avatar redtiger
redtiger 02.01.2010, godz. 22.12 odpowiedz
0
Dzięki za odpowiedz a gracie w moze jakies gry przegladarkowe
avatar wiolecinka
wiolecinka 02.01.2010, godz. 18.06 odpowiedz
0
Naruto leci od poniedziałku do piątku o 15.30 na AXN-Scifi
avatar redtiger
redtiger 02.01.2010, godz. 17.58 odpowiedz
0
a kiedy leci naruto bo nie wiem i na jakim kanale
avatar redtiger
redtiger 02.01.2010, godz. 17.49 odpowiedz
0
gra jest bardzo fajna polecam ją -PZDR- dla was ziomQ
avatar wiolecinka
wiolecinka 02.01.2010, godz. 16.28 odpowiedz
0
widlarzb, nie dziwi mnie że na axn puścili Naruciaka od pierwszych odcinków, po pierwsze bo niekórzy może to oglądają np pierwszy raz, po drugie to szło tylko na jetix, i to nie pełna wersja i z wyciętymi scenami, a po trzecie ta wersja co oni puszczają jest z napisami, ale jak się będzie cierpliwym to może się doczekamy dalszych odcinków, a że oglądałam wszystkie odcinki, to nie mam na co czekać, ja bym wolała gdyby zamiast drugiego odcinka tsubasy szedł zero no ts***ima, bo bleach oglądam przetłumaczony na polski, co to dla mnie poczekać do 21, chociaż oglądałam wszyskie odcinki też na necie
avatar ziamax
ziamax 02.01.2010, godz. 14.07 odpowiedz
0
Ej kiedy leci Baruto w tv bo nie weim a gierk 5/5
Polecamy: