reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 371
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 676)

avatar sasukeuchihakun
sasukeuchihakun 02.01.2010, godz. 13.42 odpowiedz
0
zacina się... 4/5 i nie do ulu.
avatar widlarzb1
widlarzb1 02.01.2010, godz. 12.59 odpowiedz
0
w weekendy nie ma Naruto tylko w tygodniu a czesio37 przeciez pokemony możesz sobie obejrzeć na disney xd
avatar heros111
heros111 02.01.2010, godz. 11.48 odpowiedz
0
ej czemu dziś nie było naruto na axn sci-fi
avatar widlarzb1
widlarzb1 02.01.2010, godz. 10.36 odpowiedz
0
ale na AXN Sci-fi to Naruto jest tylko 52 odc jakby przynajmniej dali do tych jak się na jetix skączyło ty by faza była
avatar wiolecinka
wiolecinka 02.01.2010, godz. 08.49 odpowiedz
0
Ja wczoraj też oglądałam, i jeszcze wczoraj oglądałam na AXN Sci-fi Naruto, Dino King i Capitana Tsubasę szkoda że tam jest tak mało Anime, inne muszę oglądać na necie
avatar heros111
heros111 01.01.2010, godz. 16.37 odpowiedz
0
zgub ten przeklęty gips za 2 tygodnie
avatar widlarzb1
widlarzb1 01.01.2010, godz. 13.56 odpowiedz
0
no ale wiesz wiolecinka rękę złamałaś w w 2009 roku więc ja życzę na 2010 żebyś była zdrowa i oczywiście żeby Ci się szybko wygo iła. Ja wiem jak to jest złamać rękę ja chyba 5 czy 6 (nie pamietam) złamalam reke ale po 6 lub 7 tygodniach już się zdejmuje gips(ale nie wiem to byłó dawno)
avatar wiolecinka
wiolecinka 01.01.2010, godz. 13.32 odpowiedz
0
a liczy się złamanie ręki?
avatar widlarzb1
widlarzb1 01.01.2010, godz. 11.45 odpowiedz
0
Ja życzę wam dużo szczęścia i pomyślności w Nowym Roku i oczywiście żebyście nie chorowali
avatar wiolecinka
wiolecinka 01.01.2010, godz. 09.35 odpowiedz
0
dzięki ja życzę wszystkim superowego, Nowego Roku, żeby w tym roku wszystko zmieniło się na lepsze
Polecamy: