reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 363
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 676)

avatar redtiger
redtiger 07.01.2010, godz. 12.31 odpowiedz
0
kto ma naszom klase o i piszcie cos ok
avatar redtiger
redtiger 06.01.2010, godz. 19.01 odpowiedz
0
no grze daje 6/6
avatar itachi206
itachi206 06.01.2010, godz. 15.09 odpowiedz
0
ludzie, ta gra wymiata daje 999/5
avatar redtiger
redtiger 05.01.2010, godz. 15.58 odpowiedz
0
zobaczcie na youtube naruto hitana love tam jest pokazane jak sie kochają całują itd muwie wam prawdziwa milosc tylko im zazdroscic takiej milosci nie ma na codzien mam 12 lat i sie wzruszyłem jak sie tulom lezom ze sobą i są szczęśliwi zobaczcie to i napiszczie komentarza tutaj ok prosze was o to
avatar mitek333
mitek333 04.01.2010, godz. 14.40 odpowiedz
0
gra jest beznadziejna 1
avatar heros111
heros111 03.01.2010, godz. 22.14 odpowiedz
0
ale temat normalnie chce mi się spać
avatar wiolecinka
wiolecinka 03.01.2010, godz. 16.46 odpowiedz
0
ja też oglądam na necie, w telewizjii są stare odcinki
avatar redtiger
redtiger 03.01.2010, godz. 16.12 odpowiedz
0
Ja oglądam codziennie naruto na necie po 2 3 odc
avatar wiolecinka
wiolecinka 03.01.2010, godz. 15.53 odpowiedz
0
ja w środę mam jedną lub dwie lekcje (to zależy czy jest kółko plasty czy nie) a do szkoły idę na 14.50 na 8.00 chodzę tylko we wtorki i czwartki, ale i tak rano nie oglądam, ja rano dłużej śpię
avatar widlarzb1
widlarzb1 03.01.2010, godz. 11.26 odpowiedz
0
ja akurat oglądam raz w tygodniu naruto o 9:30 bo w środe mam na 12:40
Gracze online (1):
Polecamy: