reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 350
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 676)

avatar redtiger
redtiger 09.01.2010, godz. 16.31 odpowiedz
0
sorki czesio z kims i9nnym cie pomylilem ale tamte ktos te mial nik czesio
avatar redtiger
redtiger 09.01.2010, godz. 16.24 odpowiedz
0
czesio masz 9 lat i takie słownictwo
avatar heros111
heros111 09.01.2010, godz. 16.18 odpowiedz
0
wiedziałem xDD
avatar heros111
heros111 09.01.2010, godz. 16.08 odpowiedz
0
wiedziałem że ktoś w koncu zatenksni
avatar wiolecinka
wiolecinka 09.01.2010, godz. 15.53 odpowiedz
0
co się stało!
avatar redtiger
redtiger 09.01.2010, godz. 14.46 odpowiedz
0
a sasuke juz nie jest z naruto i sakurą tylko z tymi innymi jak na necie oglądałem to on jest z orichamaru i z kims jeszcze chyba
avatar redtiger
redtiger 09.01.2010, godz. 14.37 odpowiedz
0
ja tez gram w pilke nożną,kosza,siatkówkę,i plywam na basenie czasami gram w pilke w zimie z kumplami itd ja mam ksywke sszkolną ówka nie wiem czemu i buldozer
avatar wiolecinka
wiolecinka 09.01.2010, godz. 13.27 odpowiedz
0
ej, macie ksywki szkolne, bo ja mam wiola, witka no i najbardziej znane wiolecinka
avatar wiolecinka
wiolecinka 09.01.2010, godz. 13.15 odpowiedz
0
ja mieszkam w Wysokiem Mazowieckiem, niedaleko Białegostoku, parę lat temu mieszkałam w Zambrowie, a urodziłam się w Śniadowie, a Dawid ja uprawiam dużo sportów np. gram w piłkę, kosza, i jeżdżę na rowerze, deskorolce itd. i ciągle przez to łamię ręce, tylko 3 razy złamałam nogę, no teraz mam złamaną rękę, normalnie to mi mówią żebym piła więcej mleka, no ja nie mogę, nawet nie można mi dać czekolady, ani nic z nabiałem i mlekiem, to mnie nie dziwi że choruję
avatar redtiger
redtiger 09.01.2010, godz. 12.33 odpowiedz
0
wiolecinko i widlarzb1 wy mieszkacie w warszawie
Gracze online (4):
Polecamy: