reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 355
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 676)

avatar redtiger
redtiger 09.01.2010, godz. 12.19 odpowiedz
0
muwcie mi dawid po prostu po i mieniu
avatar redtiger
redtiger 09.01.2010, godz. 12.06 odpowiedz
0
dzienki wiolwcinka a przyjecie ja tez mam alergię ale na pyłki kwiatów,kurz,sierść,wiolecinka aby byc zdrowym trzeba sie trochę ruszac np:biegac uprawiac sporty itd
avatar wiolecinka
wiolecinka 09.01.2010, godz. 11.55 odpowiedz
0
a na co masz alergię? bo ja na nabiał i mleko
avatar widlarzb1
widlarzb1 09.01.2010, godz. 10.21 odpowiedz
0
dzięki wiolecinka ale ja też mam problem ze zdrowiem i tez jestem alergikiem witam w klubie
avatar wiolecinka
wiolecinka 09.01.2010, godz. 09.23 odpowiedz
0
widzlarzb1, wiem że już za późno, ale życzę ci wszystkiego najlepszego, zdrowia, no i może spoko ocen, składam ci dopiero teraz, bo przez cały tydzień byłam chora i leżałam w warszawie w szpitalu, ja to mam problemy zdrowotne... co roku się łamię, choruję no i jestem alergikiem, o i redtiger, zaraz przyjmę zaproszenie
avatar redtiger
redtiger 08.01.2010, godz. 22.49 odpowiedz
0
Mówcie do ,nie dawid bo redtiger znaczy czerwonytygrys
avatar redtiger
redtiger 08.01.2010, godz. 19.52 odpowiedz
0
na jakiej stronie moge obejzec pelne naruto vs hinata
avatar redtiger
redtiger 08.01.2010, godz. 19.25 odpowiedz
0
dzieki za zaproszenie
avatar redtiger
redtiger 08.01.2010, godz. 19.19 odpowiedz
0
no to mnie zapros widlarzb ok na nk
avatar widlarzb1
widlarzb1 08.01.2010, godz. 19.10 odpowiedz
0
ja będe mieć za rok 13 lat redtiger może cię zaprosze jakby co moje imienie jest w profilu
Gracze online (4):
Polecamy: