Użytkowników lubiących grę: 102
Ocena: 3,47
Łącznie głosów: 193

Gra dodana przez:

The Champions 2 Euro 2008. Wygraj Mistrzostwa Europy w piłce nożnej! Dokop niemcow i innym drużynom! Zawodnikami sterujemy za pomocą strzałek, X - podanie, C - strzał.

0
Teraz grałem Rumunia chciałem nią sprubować, ponieważ ona była w grupie śmierći i była z niej najsłabsza i dlatego chciałem sprubować W grupie nawet nie mażyłem, że z niej wyjde a jednak bardzo gładko mi poszło a o to wyniki: Rumunia 4 - 0 Holandia, Rumunia 1 - 1 Włochy, Rumunia 1 - 0 w ćwierćfinale po wielkiej męczarni wygrałem: Rumunia 2 - 1 Hiszpania w półfinale pokonałem z łatwością Austrie: Rumunia 4 - 2 Austria, a w finale znowu przegrałem z Czechami Rumunia 1 - 3 Czechy
cybul 04.08.2008, godz. 16.03 odpowiedz
0
Tym razem grałem Polakami W grupie zdobyłem 6 punktów a o to wyniki: Polska 2 - 1 Austria, Polska 1 - 3 Chorwacja, Polska 3 - 1 Niemcy, w ćwierćfinale dość gładko wygrałem: Polska 4 - 2 Szwecja, w półfinale dopiero po dogrywce wygrałem: Polska 1 - 0 Francja, w finale przegrałem: Polska 2 - 3 Czechy
cybul 03.08.2008, godz. 23.12 odpowiedz
0
Za gre daje 5 i do ulu Grałem Rosją i napierw wszystkich rozgromiłem w grupie, a o to wyniki: Rosja 2 - 0 Grecja, Rosja 3 - 0 Szwecja, Rosja 3 - 1 Hiszpania, w ćwierćfinale wynik a o to on: Rosja 3 - 0 Chorwacja, w półfinale: Rosja 1 - 0 Francja, a w finale wygrałem: Rosja 3 - 1 Szwajcaria I Rosja została mistrzem
avatar pionek
pionek 30.07.2008, godz. 08.43 odpowiedz
0
717410 wygrałem Holandią z Austrią w finale 3:2 w ostatniej minucie strzeliłem z połowy za gre daje 6 i do ulu