reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: zoltaras

Login: zoltaras
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 25.11.2008r.
Ost. logowanie: 06.07.2020, 10:08
Punkty: 1 273
Wiek 40
Status offline
Opis

piątek, 20.03.2015r.

zoltaras zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wcielasz się w zmiennokształtne stworzenie rodem z kosmosu. Twój statek rozbił się na dziwnej i zapomniane planecie, teraz musisz chodzić po ruinach uważać na przeszkody i rozwiązywać zagadki. Eksploruj starożytną świątynie, pochłaniaj różne istoty starając się dotrzeć do wyjścia każdego z poziomów.

Znajdź drogę ucieczki, zmieniaj kształty i używaj specjalnych umiejętności.

poniedziałek, 16.02.2015r.

zoltaras zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Co ta kura robi na ulicy? To tajemnica. Tylko od ciebie zależy, czy uda jej się przejść na drugą stronę.

środa, 14.01.2015r.

zoltaras zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Bot zgubił się na obcej planecie, a twoim zadaniem jest pomóc mu wrócić do domu. Bot zauważa, że kiedy zmienia kolory dziwne rzeczy zaczynają się dziać. Kiedy zaświeci się na czerwono może kontrolować czerwone obiekty, a kiedy staje się niebieski może kontrolować niebieskie przedmioty. To odkrycie jest kluczem do podejmowania się przez ten nieznanej planecie. Zmieniaj kolory, aby oczyścić drogę z przeszkód.

czwartek, 08.01.2015r.

zoltaras zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jest to gra logiczno-platformowa, w której używając umiejętności postaci musi dotrzeć do komputera.

piątek, 02.01.2015r.

zoltaras zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: W post apokaliptycznym świecie benzyna jest droższa niż złoto, wielu bandytów okrada miasteczka z jej zasobów. Wciel się w rolę mściciela i wyrusz w niebezpieczną podróż pełną przeciwników na ziemi i w powietrzu. Przetrwaj tak długo jak potrafisz. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia, nowe bronie oraz nowe pojazdy. Kto wie, moze uda Ci się dojechać do celu.

środa, 31.12.2014r.

zoltaras zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Kosmiczny zmierzch, Twój umysł leci do przodu... w ograniczonej przestrzeni i czasie. Przetrwaj i nie pozwól mu zginąć w nieskończonym czasoprzestrzennym tunelu.
zoltaras skomentował
Treść komentarza: Jak zdobyć w planszy Coruscant klocek ten w suficie z lewej strony nad tymi ruchomymi platformami?

sobota, 09.08.2014r.

zoltaras zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Paczka nowych poziomów do gry "Stealth Bound". Ponownie zostałeś aresztowany, mimo faktu, że jesteś niewinny. W końcu zdecydowałeś się uciec z więzienia. Policja i strażnicy obserwują Cię, więc musisz być bardzo ostrożnym, aby nie zostać złapanym!

Musisz użyć wszystkich możliwych sposobów, by uciec z tego supernowoczesnego więzienia.

Sterowanie podane w trakcie gry.
zoltaras zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nareszcie! Ślimak Bob powraca w wielkim stylu - NA POMOC! Sytuacja zrobiła się mrożąca krew w żyłach - Bob wyrusza do krainy smoków i czarodziejów! Utrzymaj ślimaka Boba przy życiu w tej pełnej zagadek baśniowej krainie, dbając o to, by miał udane przygody.

Sterowanie za pomocą myszki.

Kliknij na Boba, aby rozpoczął swoją podróż, kliknij ponownie, aby go zatrzymać. Użyj przycisków i tak manipuluj otoczeniem, aby doprowadzić Boba do celu.

Dokładne sterowanie wraz z instrukcjami podane w trakcie gry.

czwartek, 07.08.2014r.

zoltaras zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Mundial w Brazylii daje nam wiele emocji, mamy więc dla Was dodatkową niespodziankę! Twórcy tej gry zaczerpnęli pomysł z "Sport Heads Football", dodając nową dynamikę i dopracowane szczegóły. Gra się po prostu... miodnie. Polecamy!

Weź udział w Mundialu Barazylia 2014, zaliczaj potężne power up'y, strzelaj spektakularne i zapierające dech w piersiach bramki i pokaż kto jest mistrzem!
Nie zapomnij zbierać kasy na ulepszenia oraz odblokować nowe postacie!

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - akcja
Gracze online (10):
Polecamy: