reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: zarion

Login: zarion
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 25.10.2012r.
Ost. logowanie: 15.03.2016, 13:38
Punkty: 960
Wiek 20
Status offline
Opis Nie ważne ile masz lat bo na Anime zawsze czas:) Polecam Naruto czyli najlepsze Anime;)

sobota, 19.04.2014r.

zarion skomentował
Treść komentarza: Świetna 5/5 i do ulu : D
zarion zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sequel jednej z najlepszych i diabelnie wciągającej gry typu defense już jest - zapraszamy do Kingdom Rush: Frontiers!

Tym razem naszą wędrówkę rozpoczniemy na pustyni gdzie przyjdzie nam bronić miasta, w którym znajduje się nasz najgroźniejszy przeciwnik.. niestety po odparciu ataku wroga potężny czarnoksiężnik wydostaje się na zewnątrz i ucieka w siną dal – i tak rozpoczyna się nasza przygoda...

Weź w obronę egzotyczne lądy przed smokami czy np. upiornymi mieszkańcami podziemia i zetrzyj ich na miazgę.
W grze czekają na Ciebie nowe, wyspecjalizowane aktualizację wież oraz 18 nowych umiejętności. Są też nowi bohaterowie, z których każdy posiada 5 unikalnych uprawnień, które mogą zostać zmodernizowane w kampanii.

Zwarci i gotowy przemierzymy pustynie, dżungle.. zmierzymy się z kosmitami, mumiami oraz wyznawcami voodoo a w naszej przygodzie towarzyszyć nam będą pobratymcy tacy jak amazonki, piraci oraz ich statki.

W Kingdom Rush Frontiers genialne jest to, że nie wiadomo, z której strony wyskoczy przeciwnik. Gra nie polega na zablokowaniu jednej/dwóch tras i odpieraniu ataku. Sprytny wróg może rozpocząć karczowanie lasu tym samym tworząc sobie nową drogę do celu, wykorzystać czar otwierający nową drogę na środku planszy tylko po to aby dostać się do tego i pokonać naszą armię.

Do dyspozycji mamy wielu bohaterów o różnorodnych właściwościach. Nasz bohater podczas boju będzie zdobywał doświadczenie co zaowocuje zdobyciem kolejnego poziomu, za który otrzymamy punkty. Rozdamy je w panelu bohatera inwestując w coraz to lepsze umiejętności.

Czeka na nas wiele zróżnicowanych poziomów, 3 poziomy trudności, 41 typów przeciwników oraz walki z bossami. Część z wrogich jednostek już widzieliśmy, część zadebiutuje na naszym ekranie – goryle, robaki piaskowe, troglodyci czy nawet obcy. Przyjdzie nam toczyć boje na pustyni, w jaskiniach oraz dżungli. Twórcy przygotowali dla nas także budynki specjalne, w których możemy rekrutować pirackich wymoczków, dżiny, dzikie amazonki czy też legionistów. Nie są one jedynie drobnym dodatkiem, a bardzo pomocnymi i mocnymi jednostkami. Radzimy w nie inwestować i w miarę możliwości chronić – inaczej czeka nas ponowny wydatek.

Do naszej dyspozycji mamy 9 bohaterów, pełna lista to: Alric, Mirage, Cronan, Kapitan Blackthorne, Nivus, Dierdre, Grawl, Sha’tra oraz potężny smok Ashbite. Każdy z bohaterów posiada pięć unikalnych umiejętności, a ich rola na polu bitwy nie ogranicza się tylko do statystowania – potrafią nie rzadko wybawić nas z dużej opresji. Mogą albo przyzywać pomocne stworzenia, albo atakować obszarowo albo skupiać na sobie uwagę.

Fantastyczna grafika, humor, poziomy, detale – wszystko stoi na niesamowitym poziomie. No i ta grywalność… Na co czekasz? Do dzieła!


Sterowanie za pomocą myszki.
Skróty klawiszowe:
1 - wybierz/anuluj Zaklęcie Deszczu Ognia
2 - wybierz/anuluj Wzmocnienie Zaklęcia
3 - wybierz/anuluj bohatera
4 - wybierz/anuluj ekstra bohatera
Spacja - kasowanie wybranego zaklęcia/ power/ punkt rajdu.
zarion zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bitwa władców powraca...i to w polskiej wersji językowej! Weź udział w wojnie królestw i zniszcz doszczętnie siedzibę przeciwnika!
Sterowanie za pomocą myszki.
zarion skomentował
Treść komentarza: Świetna gra,brakuje tylko narodu wiatru i jakiegoś upgrade shopa No,ale podoba mi się i daje 5/5 i du ulu ^^

środa, 23.10.2013r.

zarion zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Awaken jest taktycznym symulatorem zamieszek w mieście opanowanym przez zombie. Czy jesteś dobrym dowódcą i potrafisz wyprowadzić swój odział z zakażonego obszaru? Podejmuj dobre decyzję.
Czy będziesz trzymać szyk, czy podejmiesz się brawurowego ataku w blasku chwały? Powodzenia.
zarion skomentował
Treść komentarza: potem robi się nudna i trudna, daje 3/5

sobota, 12.10.2013r.

zarion zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.
Fani obu serii w końcu się doczekali najnowszej odsłony kultowej już na giercowni gry! Doszły nam nowe postacie: H.Itachi Uchiha i Ulquolrra. Jeśli graliście w poprzednie, to od tej nie będziecie mogli się oderwać.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika
zarion skomentował
Treść komentarza: Gra 5/5, ale mogliby dać jeszcze Obito i piątkę kage :3

wtorek, 08.10.2013r.

zarion zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Druga część bijatyki na podstawie anime oraz mangi Naruto
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
J - atak
K - skok
L - teleport
O - przywołanie

Avatars(S+L), Transform(J+K); Little Ninjutsu:S+J,W+J,K+J Large Ninjutsu: U,S+U,S+U,K+U Unique Skill:I,S+I,W+I,K+I Quick Attack:W+L(Up),K+L(Sky) 2P(keypad): Attack(1), Jump(2), Teleport(3), Summon(6), Avatars(↓+3), Transform(1+2) Little Ninjutsu:↓+1,↑+1,2+1 Large Ninjutsu: U,↓+4,↑+4,2+4 Unique Skill:I,↓+5,↑+5,2+5 Quick Attack:↑+3(Up),2+3(Sky)
zarion skomentował
Treść komentarza: Tyle czekania na drugą część i o to jest, gra zarąbista 5/5 i do ulu!
Gracze online (11):
Polecamy: