reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: xmario13

Login: xmario13
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 30.12.2013r.
Ost. logowanie: 09.06.2017, 11:39
Punkty: 284
Wiek 20
Status offline
Opis Siemanko :) Zna ktoś Dragon Ball Z? To zapraszam do drużyny DBZ! Drużyna DBZ Imię: Mark Lata:20 Rasa:Saiyanin Transformacje: Kaiox2-x20, Super Sayian Super Sayian 2 Super Sayian 3 Super Sayian 4 Super Sayian God Super Sayian God Super Saiyan (Forma z nowego filmu) MLGGOD (Moja wymyślona)

piątek, 01.01.2016r.

xmario13 skomentował
Treść komentarza: Teraz jest dragon ball z devolution 1.2.3 a to jest o wiele starsza gra.
Ahhh wspomnienia

sobota, 05.12.2015r.

xmario13 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ulepszona wersja bardzo popularnej gry "Doodle God" z ładniejszą, muzyką, i oprawą graficzną. Stwórz własny wszechświat za pomocą kombinacji ziemi, wody, ognia i powietrza.
W opcjach gry, jest możliwość wybrania języka Polskiego (następnie trzeba odświeżyć stronę, by gra zładowała się ponownie już w języku polskim).

Przestawiaj i łącz różnorodne kombinacje żywiołów ognia, ziemi, wody i powietrza, aby stworzyć cały świat! Jak wiadomo, budowa świata trwała nieco dłużej niż tylko jeden dzień. Dlatego musisz rozpocząć od początku i przejść od mikroorganizmów do zwierząt, od narzędzi do sztormów, od tworzenia armii do podboju całego kosmosu!

wtorek, 01.12.2015r.

xmario13 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Stocz pojedynek dwóch gigantów. Niech wygra lepszy! Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Myszka - atak (ciosy myszką pokazane w grze)
xmario13 skomentował
Treść komentarza: Ja tylko ruszałem myszką i wygrałem XD
Łatwa i krótka za to minus
Grafika niezła za to plus
Miało być 4/5 ale wyszło 5/5 i do pszczół

sobota, 28.11.2015r.

xmario13 skomentował
Treść komentarza: 42 DD

środa, 25.11.2015r.

xmario13 skomentował
Treść komentarza: @xmario13: I boss 5/5 do ulu
xmario13 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Cztery sekundy aby przejść poszczególne gierki... dobre na refleks.
xmario13 skomentował
Treść komentarza: 145 sekund! Nieżle

niedziela, 22.11.2015r.

xmario13 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pamiętacie Achievement Unlocked? To ta gra, gdzie osiągnięcia są ważniejsze od samej rozgrywki. Mamy dla Was dobrą wiadomość - pojawiła się trzecia część i jest jeszcze lepsza. Ma wszystkie nowinki ze świata cyfrowej dystrybucji, trofeów, osiągnięć i grania w punkty.

Grę można by nazwać platformówką, ale w zasadzie nie o skakanie w niej chodzi. Głównym zadaniem gracza jest odkrywanie osiągnięć. Na samym początku gry praktycznie każdy nasz ruch to odblokowany achievement (a czasem i brak ruchu - achivement 000: Don’t move a Muscle).

Poza trybem dla pojedynczego gracza pojawiła też się opcja sieciowej kooperacji. Mamy różne tryby rozgrywki, możliwość dokupywania akcesoriów w sklepiku zamieszczony w grze, takich jak na przykład muzyka itd. Słowem - raj dla graczy kochających zdobywać trofea i osiągnięcia.

Samą zabawę najlepiej opisuje twórca: nie martw się przechodzeniem poziomów, odkrywaniem sposobów na zabicie przeciwników, walką z finałowym bossem… tutaj nie ma żadnych. Skup się na ostatecznym celu… wykonywaniu przypadkowych zadań nie mających jakiegokolwiek związku z czymkolwiek.

Czyżby nowy przepis na hit?
xmario13 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Pomóż bohaterowi dotrzeć do Chin.
Gracze online (13):
Polecamy: