reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: xbutterflyx

Login: xbutterflyx
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 06.07.2009r.
Ost. logowanie: 25.07.2017, 01:44
Punkty: 979
Wiek 21
Status offline
Opis Olqa .. ? : D

poniedziałek, 21.12.2015r.

xbutterflyx zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Na bank pamiętacie takie hiciory jak The X Spot - odkrywanie znaku X czy Hoshi Saga, gdzie szukaliśmy gwiazdy! Te gry spędzały sen z oczu wszystkim Giercownikom, tak będzie i teraz.

Tym razem nasza uwaga musi skupić się na tym, aby w każdej rundzie znaleźć sposób na zaświecenie żarówki, która jest bardzo zirytowana tym, że światło jest wyłączone. Klikaj na obiekty na ekranie i postaraj się rozwiązać każdą z zagadek.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga pomysłowa trylogia Button Hunt oraz The X Spot + wspaniały Me And The Key trylogia oraz seria ClickPlay
xbutterflyx zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona gry Monkey Go Happy. Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

W tej oto odsłonie Twoim zadaniem jest zapalić świąteczną choinkę, co sprawi, że małpka była szczęśliwa.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
xbutterflyx zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wcielamy się w bohatera, który został wynajęty przez czarodziejów, którzy chcą zdobyć czarną księgę z głębin zamku. Oczywiście droga nie będzie prosta, bo po drodze spotkamy masę demonów.
xbutterflyx zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Lubisz rozwiązywać zagadki i tajemnice? Ta seria jest tego pełna. Tym razem Twoim zadaniem będzie uruchomienie młyna w rezydencji pana Crow.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
xbutterflyx zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona świetnej gry z serii Papa Louie. Tym razem nasz kochany kucharz otworzył bar szybkiej obsługi, serwujący taco (przysmak kuchni meksykańskiej). Ty wcielasz się w rolę pomocnika a Twoim zadaniem jest obsługa klientów, przygotowywanie tacos oraz sprawienie, żeby kupujący byli zadowoleni.
Pomóż Mitchowi i Maggie przyjmować zamówienia i rozkręcić restaurację. Jeśli będziesz sobie dobrze radzić odblokujesz masę różnych dodatków do potraw takich jak sosy czy polewy. Z czasem będziesz mógł rozbudować nową restaurację o różne udoskonalenia dostępne w sklepie. Jeśli uda Ci się zrobić wrażenie na krytyku kulinarnym otrzymasz specjalną nagrodę. Czy dasz sobie radę?

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa's Pizzeria oraz Papa's Burgeria i oczywiście zabawna platformówka Papa Louie When Pizzas Attack

sobota, 11.05.2013r.

xbutterflyx zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Poprowadź czerwoną piłkę przez plansze pełną przeszkód i pułapek do czerwonej flagi.

Sterowanie za pomocą strzałek.
xbutterflyx skomentowała
Treść komentarza: uwielbiam tą serię
xbutterflyx skomentowała
Treść komentarza: nawet spoko, tylko trochę trudna ._. 4/5
xbutterflyx zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Odnajdź wszystkie 50 tajemnic, by ukończyć grę na 100%. Bardzo przydają się okulary i czapka.
xbutterflyx zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Twoim zadaniem jest narysować linie tak, by spadającą piłka zbierając po drodze wszystkie gwiazdki wpadła do szklanki. Poziom trudności wzrasta wraz z każdym levelem.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (20):
Polecamy: