reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: tytygrys

Login: tytygrys
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 18.06.2010r.
Ost. logowanie: 06.10.2017, 11:22
Punkty: 6 285
Wiek 34
Status offline
Opis

wtorek, 19.09.2017r.

tytygrys zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Doprowadź bohaterkę do wyjścia każdego z poziomów.

niedziela, 17.09.2017r.

tytygrys zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pomóż jaskiniowcowi upolować mamuta! Zbieraj monety i użyj ich do kupowania bonusów!

środa, 09.08.2017r.

tytygrys zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Zbuduj własne stworzenie, łącząc kości, mięśnie i stawy. Twoja wyobraźnia jest jedynym ograniczeniem. Symulacja ewolucji umożliwia oglądanie stworzenia przez wiele etapów ewolucyjnych, w którym można obejrzeć go powoli, uczyć się i doskonalić w danym zadaniu: bieganie, chodzenie i skakanie. Używaj sieci neuronowych i algorytmów genetycznych do uczenia się.
tytygrys zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Masz okazję wcielić się w zwariowanego człowieka w amerykańskim hełmie. Powierzono Ci misję odbicia księżniczki z rąk zbuntowanych klaunów. Wysadzaj się z rakiety, skacz na klauny, zbieraj kasę i zdobądź księżniczkę. Nie zapomnij odwiedzać sklepu, w celu zdobycia ulepszeń.
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 25.07.2017r.

tytygrys zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Wszystkie atomy i cząsteczki wymieszały się. Czy uda Ci się połączyć je we właściwej kolejności? Spróbuj wykonać jak najmniej kroków w tej trudnej grze logicznej.
tytygrys zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Ta gra jest tak irytująca, że aż uzależniająca! Cel jest prosty: strącić przeciwnika z dachu strzelając do niego. Możemy przy tym tylko skakać i celować bronią poprzez obracanie ręką.
tytygrys zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pewien jeż pomarzył sobie o pysznych owadach. Twoim zadaniem jest pomóc jeżowi najeść się do syta z owadami, które nadchodzą ze wszystkich stron. W trakcie rozgrywki należy także uważać na przeszkody i zdradziecki pułapki, aby nasz jeż nie zginał.

poniedziałek, 10.07.2017r.

tytygrys zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Musisz koniecznie przyspieszyć, aby zwyciężyć w tej intensywnej grze w bilard. Podejdź do stołu i wbij jak najwięcej bil do łuz. Musisz działać szybko — czas ucieka, a nie masz go dużo!
tytygrys zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Dietka Owocowa - to fajna gierka zręcznościowa w której naszym zadaniem jest ułożenie w jednej lini trzech lub większej ilości jednakowych owoców (4 lub 5). Możemy układać linie pionowe i poziome. Aby to zrobić zamieniamy owoc, którego nam brakuje do ułożenia linii z sąsiednim - klikamy myszką na owocu do zamiany (on się zaznacza) a nastepnie na jego sąsiedzie. Jeśli zamieniony owoc to jeden z brakujących wtedy stworzy się linia i zniknie a my zdobędziemy punkty, jeśli natomiast nie jest to owoc o który nam chodziło oba zaznaczone do zamiany owoce wrócą na swoje miejsca.

O tym ile owoców musimy ułożyć informuje nas wskaźnik na dole ekranu Time, który: - maleje jeśli nie wykonujemy żadnego ruchu; - rośnie jeśli ułożymy linię. Jeśli wskaźnik dojdzie do końca przejdziemy do następnego Levelu.

START - aby rozpocząć grę,
SCORE - liczba zdobytych punktów,
LEVEL - informuje Cię w którym jesteś poziomie,
Pause - zatrzymanie gry,
Sound On/Of - włącz/wyłącz dźwięk.

Powodzenia!

piątek, 07.07.2017r.

tytygrys zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wampirzy wirus zaraził wszystkich i zdominował świat, jesteś ostatnim ocalałym, który może powstrzymać tę apokalipsę. Poruszaj się wokół, zbieraj i zbadaj rzeczy, podczas gdy z cienia ukrywa się śmiertelne zło. Powodzenia i miłej zabawy!
Gracze online (39):
Polecamy: