reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: tygrys300300

Login: tygrys300300
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 21.03.2015r.
Ost. logowanie: 19.06.2015, 13:58
Punkty: 34
Wiek 14
Status offline
Opis Hej:) Kto ma Goodgame Big Farm?

niedziela, 26.04.2015r.

tygrys300300 skomentowała
Treść komentarza:

sobota, 28.03.2015r.

tygrys300300 skomentowała
Treść komentarza: Świetna graŚwietna gra
tygrys300300 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Otwórz swój własny sklep mody z Goodgame Fashion. Znajdź przyjaciół na całym świecie, odwiedzaj ich sklepy i rozmawiaj na temat najnowszych nowinek ze świata mody. Zostań projektantem, kupuj fabryki i stwórz swój własny styl. Zmieniaj często wystrój swojej wystawy aby zachęcić klientów do zakupu. Zadowoleni klienci chętniej zakupią u Ciebie towar! Udoskonalaj swój sklep i stań się wkrótce największym tego typu przedsięwzięciem w mieście.

Uwaga, by nie podawać danych i ominąć rejestrację wystarczy kliknąć Graj Teraz.
tygrys300300 skomentowała
Treść komentarza: 5/5 gra super
tygrys300300 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Poprowadź swój własny unikalny klub dyskotekowy, tak by stał się najgorętszym miejscem w mieście. Możesz tu pełnić rolę DJ-a lub barmana serwującego wyśmienite drinki. W miarę jak rośnie Twój poziom i ilość zarobionej gotówki, rozbudowuj dyskotekę o nowe urządzenia, dekoracje lub rozszerzenia lokalu. Zwiększaj luksus klubu i opinię o nim. Planuj nowe imprezy w Party Menu, czyli wypełniaj zadania przynoszące dodatkowe dochody i punkty doświadczenia. Musisz mieć do tego wystarczająco dużo punktów imprezy. Nie zapominaj o ciągłym dostarczaniu do lokalu składników potrzebnych do sporządzenia drinków - bywalcy muszą mieć zawsze coś do picia. Zbieraj pieniądze i powiększaj swój poziom. Dzięki temu będziesz mogła rozbudować dyskotekę i kupić do niej nowoczesne urządzenia, fajne zasłony, czy jeszcze lepszy sprzęt grający. Jeżeli systematycznie będziesz zwiększać luksus klubu postarasz się o dobre recenzje, dochody zaczną wzrastać. Dzięki planowaniu nowych imprez możesz zdobywać punkty imprezy. Zajmij się na poważnie rozwojem własnej dyskoteki i poświęć jej jak najwięcej czasu. Dobry manager zawsze wyprowadzi porządny klub na prostą. Chcesz się sprawdzić w tej roli?
tygrys300300 skomentowała
Treść komentarza: 10/10
tygrys300300 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Big Farm to gra, w której jak sama nazwa wskazuje należy stworzyć dużą i właściwie prosperującą Farmę. Gra ta wymaga wiele przemyślanych ruchów i strategii. Należy również pamiętać o dobrej znajomości ekonomii, dzięki której nasza gospodarka będzie przynosiła korzyści finansowe. Jak w prawdziwej farmie owoce naszej pracy rosną i pomnażają się. Każde zakupione przez nas ziarno dobrze zasadzone i pielęgnowane zwróci się nam kilka krotnie. Dzięki zarobionym monetom będziemy mogli kupować budynki, zwierzęta oraz maszyny rolnicze. Big Farm to ciekawa zabawa dla miłośników flory i fauny. Dzięki tej grze poznamy wiele ciekawych zwierzątek nauczymy się o nie dbać i troszczyć. Do tego gra jest oprawiona w kolorową grafikę oraz miłą wesołą melodię.
Sterowanie za pomocą myszki


Odnieś sukces jako przedsiębiorczy farmer z prawdziwego zdarzenia. W przeglądarkowym świecie uprawiasz rośliny, hodujesz zwierzęta gospodarcze i stajesz się najlepszym farmerem na wielkiej farmie.Oprócz klasycznych zadań farmerskich jakie czekają na ciebie w przeglądarkowej grze Goodgame Big Farm, czyli sadzenie i uprawa roślin, owoców i warzyw, oraz hodowania i pielęgnacji zwierząt musisz również zadbać o aspekt ekonomiczny twoich farmerskich włości. Jako właściciel wielkiej farmy będziesz miał pełne ręce roboty. Zebrane zboże będziesz musiał zmielić w młynie, by otrzymać z niego mąkę, lub pożywną paszę dla twoich zwierzaków.

Budując takie łańcuchy produkcyjne w grze Goodgame Big Farm w mgnieniu oka odniesiesz spektakularny sukces jako farmer. Musisz również zatroszczyć się o finanse. Pieniądze potrzebne do rozwoju twojej farmy zdobędziesz sprzedając z zyskiem płody rolne i zwierzęta. Zadbaj więc o to, by zebrać jak najwięcej warzyw i owoców, a także o to, by twoje zwierzęta urosły na farmie duże i zdrowe.

Odpadki powstałe podczas hodowli zwierzaków na twojej farmie możesz ponownie wykorzystać jako nawóz na twoje uprawne pola. W ten sposób nic się nie zmarnuje, a twoje rośliny zyskają darmowy nawóz. Oczywiście, na tak wielkiej farmie jak twoja wirtualna farma w grze Goodgame Big Farm nie wystarczą nawet najlepiej zorganizowane dwie ręce. Możesz jednak zatroszczyć się o pomocników, które zajmą się za ciebie częścią obowiązków. Tutaj też musisz pamiętać o wypłatach dla pracowników oraz o stworzeniu przyjaznego klimatu pracy.

W grze możesz również zawierać tak zwane sojusze z innymi farmerami, by wspólnie łatwiej pracowało się na farmach. W grupie część obowiązków łatwiej jest wykonać, a ponadto można zaskarbić sobie w ten sposób również inne profity. Oczywiście nie brak w Goodgame Big Farm również ducha rywalizacji. Możesz bowiem stawać w szranki z innymi farmerami w grze. Tylko jeden z was może bowiem być czempionem w zakresie hodowli i wyhodować na przykład najwięcej gruszek w najkrótszym czasie. Podejmij farmerskie wyzwanie!
Gracze online (6):
Polecamy: