reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: trolll

Login: trolll
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 03.06.2008r.
Ost. logowanie: 21.05.2020, 10:19
Punkty: 1 979
Wiek 45
Status offline
Opis

środa, 12.09.2018r.

trolll zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dinogen Arena to pełna akcji strzelanka z 10 trybami gry i trybem przetrwania!

RANKED MODE:
Postępuj w szeregach w trybie rankingowym, aby odblokować nowe bronie, sprzęt i atuty. Sprzymierz się z ludźmi lub graj dinozaura dołączając do drużyny dinozaurów!

SURVIVAL MODE:
Ciesz się niekończącą się rzeźnią! Spróbuj trybu przetrwania! Przetrwaj tak długo, jak możesz, odpierając niekończące się fale coraz trudniejszych dinozaurów. Ulepsz swoją pozycję dzięki automatycznym wieżyczkom, dodatkowym wzmocnieniom i obsłudze powietrznej!
trolll zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Dostajesz do dyspozycji całą wyspę, na której Twoim zadaniem jest zbudowanie wielkiego, tętniącego życiem miasta. Zadbaj o potrzebne środki i stwórz warunki, które zachęcą do przeprowadzki miliony ludzi!
trolll zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Tron Defender to gra strategiczna, która wymaga od gracza, aby zbudował własną bazę za pomocą dostępnych środków i zysków za atakowanie wrogów. Broń i uaktualniaj bazę.

wtorek, 21.06.2016r.

trolll skomentował
Treść komentarza: Świetna

środa, 15.06.2016r.

trolll zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Poprowadź siły niemieckie w kierunku wschodnim lub broń Matki Rosji po sowieckiej stronie. Wybierz właściwą taktykę walki i zostań najlepszym dowódcą na froncie.

piątek, 18.03.2016r.

trolll zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nic nie może powstrzymać marszu nieumarłych ... oprócz wysokich wież i kul!
Walcz o przetrwanie z nadchodzącymi falami zombi. Gra oferuje 30 poziomów.

czwartek, 03.03.2016r.

trolll zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sequel jednej z najlepszych i diabelnie wciągającej gry typu defense już jest - zapraszamy do Kingdom Rush: Frontiers!

Tym razem naszą wędrówkę rozpoczniemy na pustyni gdzie przyjdzie nam bronić miasta, w którym znajduje się nasz najgroźniejszy przeciwnik.. niestety po odparciu ataku wroga potężny czarnoksiężnik wydostaje się na zewnątrz i ucieka w siną dal – i tak rozpoczyna się nasza przygoda...

Weź w obronę egzotyczne lądy przed smokami czy np. upiornymi mieszkańcami podziemia i zetrzyj ich na miazgę.
W grze czekają na Ciebie nowe, wyspecjalizowane aktualizację wież oraz 18 nowych umiejętności. Są też nowi bohaterowie, z których każdy posiada 5 unikalnych uprawnień, które mogą zostać zmodernizowane w kampanii.

Zwarci i gotowy przemierzymy pustynie, dżungle.. zmierzymy się z kosmitami, mumiami oraz wyznawcami voodoo a w naszej przygodzie towarzyszyć nam będą pobratymcy tacy jak amazonki, piraci oraz ich statki.

W Kingdom Rush Frontiers genialne jest to, że nie wiadomo, z której strony wyskoczy przeciwnik. Gra nie polega na zablokowaniu jednej/dwóch tras i odpieraniu ataku. Sprytny wróg może rozpocząć karczowanie lasu tym samym tworząc sobie nową drogę do celu, wykorzystać czar otwierający nową drogę na środku planszy tylko po to aby dostać się do tego i pokonać naszą armię.

Do dyspozycji mamy wielu bohaterów o różnorodnych właściwościach. Nasz bohater podczas boju będzie zdobywał doświadczenie co zaowocuje zdobyciem kolejnego poziomu, za który otrzymamy punkty. Rozdamy je w panelu bohatera inwestując w coraz to lepsze umiejętności.

Czeka na nas wiele zróżnicowanych poziomów, 3 poziomy trudności, 41 typów przeciwników oraz walki z bossami. Część z wrogich jednostek już widzieliśmy, część zadebiutuje na naszym ekranie – goryle, robaki piaskowe, troglodyci czy nawet obcy. Przyjdzie nam toczyć boje na pustyni, w jaskiniach oraz dżungli. Twórcy przygotowali dla nas także budynki specjalne, w których możemy rekrutować pirackich wymoczków, dżiny, dzikie amazonki czy też legionistów. Nie są one jedynie drobnym dodatkiem, a bardzo pomocnymi i mocnymi jednostkami. Radzimy w nie inwestować i w miarę możliwości chronić – inaczej czeka nas ponowny wydatek.

Do naszej dyspozycji mamy 9 bohaterów, pełna lista to: Alric, Mirage, Cronan, Kapitan Blackthorne, Nivus, Dierdre, Grawl, Sha’tra oraz potężny smok Ashbite. Każdy z bohaterów posiada pięć unikalnych umiejętności, a ich rola na polu bitwy nie ogranicza się tylko do statystowania – potrafią nie rzadko wybawić nas z dużej opresji. Mogą albo przyzywać pomocne stworzenia, albo atakować obszarowo albo skupiać na sobie uwagę.

Fantastyczna grafika, humor, poziomy, detale – wszystko stoi na niesamowitym poziomie. No i ta grywalność… Na co czekasz? Do dzieła!


Sterowanie za pomocą myszki.
Skróty klawiszowe:
1 - wybierz/anuluj Zaklęcie Deszczu Ognia
2 - wybierz/anuluj Wzmocnienie Zaklęcia
3 - wybierz/anuluj bohatera
4 - wybierz/anuluj ekstra bohatera
Spacja - kasowanie wybranego zaklęcia/ power/ punkt rajdu.

poniedziałek, 29.02.2016r.

trolll zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czarny Zakon przyniósł chaos na ziemię, a twoim zadaniem jest ich powstrzymać. Musisz z nimi walczyć, zatrudniać żołnierzy, ukończyć wszystkie misje, zebrać wszystkie gwiazdy oraz złoto, za które wykupisz ulepszenia.

czwartek, 18.02.2016r.

trolll zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Battle Fury to unikalna gra defense, w której jako generał ustawiaj elitarnych żołnierzy w strategicznych miejscach, aby odeprzeć natarcie wroga.
trolll zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Krok do fantazji czasów średniowiecza, w których poprowadzimy armię przeciwko wrogim orkom. Musisz bronić granic królestwa, cały naród na Ciebie liczy, czy Ci się uda?
W odróżnieniu od innych gier Tower Defense, tutaj nie budujemy całej masy różnych stanowisk obronnych, a skupiamy się na budowie i rozwijaniu jednej głównej wieży.
Każdy poziom można grać w trybie kampanii i tryb przetrwania.
Gracze online (1):
Polecamy: