reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: thisissparta

Login: thisissparta
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 22.10.2011r.
Ost. logowanie: 08.02.2021, 23:29
Punkty: 603
Wiek 22
Status offline
Opis

czwartek, 12.09.2019r.

thisissparta zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Castle Cat dowiaduje się, iż jego ukochana, Księżniczka Pussy, została porwana przez złego psa. Musimy pędzić więc jej na ratunek pamiętając, że kot nie wielbłąd i wypić musi... W grze jest możliwość rozbudowywania broni. Po drodze towarzyszy nam doskonała remixowana muzyka i przepiękne krajobrazy.

wtorek, 10.09.2019r.

thisissparta zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Twoim zadaniem jest tak kombinować, by wydostać się z więzienia. W grze jest kilka możliwych zakończeń.
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 09.09.2019r.

thisissparta zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Stwórz własnego wojownika i wygraj każdy pojedynek, by zostać najlepszym z gladiatorów i walczyć na wszystkich arenach świata. Za zgromadzoną kasę ulepszaj swoje uzbrojenie.
Sterowanie
W;S;A;D - poruszanie się;
Myszka - sterowanie bronią oraz tarczą
LPM - atak
E- wyrzucenie broni
B- zmiana zbroi
Spacja - zmiana łuku i miecza

sobota, 07.09.2019r.

thisissparta zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Musisz dotrzeć do Las Vegas, po drodze odbijaj się od kaktusów i zabijaj węże!

czwartek, 05.09.2019r.

thisissparta zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pełna wersja gry Swords And Sandals 2 - jeszcze wiecej broni i zbroi!

piątek, 27.01.2017r.

thisissparta zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Długo oczekiwana trzecia odsłona gry Mushroom Madness. Obroń grzyby przed inwazją leśnych zwierząt. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
Instrukcje podane przed każdym poziomem gry.
Sterowanie za pomocą myszki.
thisissparta zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Traf w jabłko leżące na głowie pijaka.

wtorek, 24.01.2017r.

thisissparta zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Kolejna okazja do zemszczenia się na kimś, kogo nie lubimy, tym razem to jest kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych Donald Trump. Spróbuj go wykończyć na różne sposoby. Znajdź wszystkie 12 możliwości wykończenia kontrowersyjnego miliardera.

piątek, 09.12.2016r.

thisissparta zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Jest coś w ludzkiej (i nie tylko) naturze, że z czasem naturalni wrogowie napadają na siebie. Koty kontra psy, lwy kontra hieny czy małpy kontra balony - co nie wiedziałeś, ze małpy i balony są naturalnymi wrogami? W ich środowisku naturalnym, dzikie balony są cichymi, śmiertelnie skutecznymi zabójcami. Po raz czwarty już próbują zdobyć małpie państwo.
Twoim zadaniem jest tak rozstawiać małpie wieżyczki obronne tak, by złe balony nie przedostały się przez Twoje terytorium.

Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc. Nowością w czwórce są wojska nawodne i powietrzne, które znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy.
Grafika poprawiła się ogromnie np. nowe wzniesienia są bajeczne, muzyka oraz efekty dźwiękowe są takie na jakie wszyscy czekaliśmy... i co więcej - chwyć za myszkę i sam się przekonaj.

Sterowanie za pomocą myszki.

Zbiór najlepszych leveli stworzonych przez samych graczy w grze Bloons Tower Defense 4 znajduje się tutaj: Bloons Tower Defense 4 Player Tracks

Kolejne gry z zerii Bloons znajdują się tutaj: Bloons

czwartek, 20.08.2015r.

thisissparta zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Złap za łapkę i chlaśnij Giertycha :)
Gracze online (6):
Polecamy: