reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: terminat0r

Login: terminat0r
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 08.12.2007r.
Ost. logowanie: 03.08.2020, 14:47
Punkty: 2 157
Wiek 26
Status offline
Opis

sobota, 30.06.2012r.

terminat0r skomentował
Treść komentarza: Jedna z lepszych gier w ostatnim czasie. Wciągnęła mnie, nie powiem, ale brakuje mi w niej czegoś. Rozwinąłbym system ulepszeń i zdobywanie doświadczenia. Przykładowo za podbicie miasta nagroda pieniężna, a za zabite jednostki punkty doświadczenia. Za doświadczenie można by ulepszać zdolnosci jednostek, a za kasę bronie i pancerze. Myślę, że byłaby o wiele bardziej grywalna

piątek, 22.06.2012r.

terminat0r zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wysyłaj swoje jednostki na fortece wroga różnymi drogami tak, aby zatrzymać nacierającą na Twoją fortece armie przeciwnika. Nie zapomnij o uaktualnieniach sprzętu i broni!
terminat0r zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Doskonała gra RPG w polskiej wersji językowej.

Wzywam wszystkich młodych poszukiwaczy przygód: kto ocali napadnięte przez potwory Arcuz?

Dawno, dawno temu.... i tak zaczyna się niecodzienna przygoda w świecie fantasy, w której dane wam będzie pokierować losami młodego wojownika. Nie ma on jeszcze broni, zbroi i tarczy, ale z czasem powinien sobie na nie zapracować, w końcu nawet w wirtualnym świecie nie ma nic za darmo. Po wykonaniu pierwszego questa przyjmij więc kolejne zadanie, które z biegiem czasu będą się rozkręcać, dając tobie oraz twojemu wojownikowi coraz więcej frajdy, zważywszy że plansze są fajnie wykonane, grafika niczego sobie, a i stworki nie takie łatwe do pokonania, jak mogło by się wydawać. Oczywiście nie trzeba przyjmować questów brnąc dosłownie przed siebie, jednak questy dadzą ci dodatkowe misje, ciekawe nagrody i wiele więcej, także warto z nich korzystać, tak samo jak warto jest rozmawiać bo nigdy nie wiadomo co może zlecić nam handlarz, górnik, czy zwyczajny wieśniak, a kasa zawsze się przyda.

Zwiedzaj rozmaite krainy, rozwijaj swoje statystyki i umiejętności. Zbieraj uzbrojenie i magiczne przedmioty, które mogą Ci się przydać w licznych walkach jakie spotkają Cię na swojej drodze.
Sterowanie:
W;A;S;D - poruszanie się
J - atak/rozmowa
K - skok
I, L - użyj pokazanych zdolności
1-3 - użyj pokazanych broni

Q - przełącz umiejętności
C - charakter
V - umiejętności
B - inwentarz
N - questy
M - mapa

Klikaj na przyciski menu myszką. Wykonuj kolejne misje, aby zyskać bogactwo i chwałę!

wtorek, 27.03.2012r.

terminat0r skomentował
Treść komentarza: Ja piernicze, jak to wciąga..
terminat0r zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zacznij karierę piłkarską i rozwijaj swoje umiejętności.
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 11.03.2012r.

terminat0r skomentował
Treść komentarza: aceraspire5542g - pewnie gra Ci się zbugowała, u mnie niestety też tak było z niektórymi nagrodami, że po wykonaniu zadania mi nie zaliczało

czwartek, 23.02.2012r.

terminat0r skomentował
Treść komentarza: Przecież to flashowa podróbka Diablo III... 5/5, nie rozumiem jak wam się może nie podobać
terminat0r zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Świetna gra przygodowa z elementami RPG! Twoje okolice nawiedziły straszne potwory: Trolle, Gobliny i inne. Zasiekaj je wszystkie za pomocą swojego ekwipunku!

Sterowanie:
WASD lub strzałki - poruszanie się
myszka - celowanie i strzał/atak
spacja - użyj skilla
Shift - wybierz

wtorek, 06.12.2011r.

terminat0r skomentował
Treść komentarza: 18 dni ktoś nie wierzy- mogę dać screena. Myślę, że max możliwości to 16 dni, przy kupie szczęścia i umiejętnym ulepszaniu

poniedziałek, 03.10.2011r.

terminat0r zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rozstaw stanowiska obronne tak, by wrogie jednostki demonów nie przedostały się przez Twoje terytorium i nie zdobyły ostatniego, wolne miasta w królestwie Emaeron. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepsznia.
Gracze online (10):
Polecamy: