reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: taylor19

Login: taylor19
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 22.12.2012r.
Ost. logowanie: 13.05.2019, 20:16
Punkty: 1 092
Wiek 23
Status offline
Opis

sobota, 22.12.2012r.

taylor19 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wybierz parę bohaterów anime Naruto i zajmij się ich stylizacją.
Sterowanie za pomoca myszki.
taylor19 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gra logiczna z bohaterami Naruto.
Sterujemy strzalkami
X - obracanie w prawo
Z - obracanie w lewo
P - pauza
taylor19 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Typowa gra "randkowa" zrealizowana w stylu anime. Tym razem jednak skierowana głównie do pań, ponieważ nasza bohaterka musi poderwać chłopaka/chłopaków. Cała rozgrywka opiera się na umiejętnych wyborach opcji podczas konwersacji oraz ulepszaniu swoich statystyk (i szans u chłopaków).
taylor19 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Sim Date oparte na znanej kreskówce dla dorosłych ,,South Park''. Wcielamy się jedną z 6 postaci (do wyboru) i naszym zadaniem jest, znalezienie 2-giej połówki.
taylor19 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna gra randkowa (Sim Date) stworzona przez "Pacthesis". Gra opiera się na sławnych viusal novels. Evelyn, bo tak ma na imię główna bohaterka, wybiera się do nowo otworzonego luna parku wraz z przyjaciółmi. Po długim czasie zabaw, dziewczyna postanawia wrócić do domu. Niefortunnie dziewczyna znalazła się sama, w środku wesołego miasteczka. Po chwili usłyszała sygnał komórki, dostała wiadomość, której treść brzmiała ,,Twój czas skończy się tutaj, kiedy twój numer osiągnie zero...". Później poznajemy ludzi, którym zdarzyło się to samo, i wspólnie próbujemy rozwiązać zagadkę. Gra ma dwa tryby Story Mode - Wszystkie scenki, cała historia, lub Free mode, czyli zwyczajna gra randkowa, bez dodatkowej historii, i bez scenek.

UWAGA !
Gra może nie działać przez jakiś czas, więc proszę o nie wystawianie oceny ! Proszę ją wtedy zgłaszać, ale nie oceniać !
taylor19 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Masz 30 dni na poderwanie, jednego z 3 chłopaków. Czeka Cię 10 różnych zakończeń, i długi czas, dobrej zabawy. Polecam!
taylor19 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna Symulacja dla dziewczyn! Poznaj świat Emerald i poderwij jednego z ośmiu chłopaków.
taylor19 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna gra typu Sim Date. Ty razem jako księżniczka królestwa Lunar zostajesz wrobiona w małżeństwo z nieco aroganckim królem...
taylor19 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wcielasz się w Alicje i przenosisz się na 30 dni do krainy czarów. W ciągu tego czasu poznawaj nowe osoby i zaprzyjaźniaj się z nimi. Rozmawiaj i dawaj prezenty swoim nowym przyjaciołom, może uda Ci się pójść zaczarowaną randkę? Powodzenia!
taylor19 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest poderwać chłopaka, który pójdzie z Tobą na uroczystość szkolna. Uroczystość rozpoczyna się za 30 dni. W grze jest 12 różnych zakończeń i wiele wątków pobocznych. Każdy z chłopców ma swoją własną osobowość.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (20):
Polecamy: