reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: tarrus

Login: tarrus
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.11.2010r.
Ost. logowanie: 25.09.2018, 01:10
Punkty: 1 695
Wiek 26
Status offline
Opis

środa, 04.12.2013r.

tarrus skomentował
Treść komentarza: Zdałem się tylko i wyłącznie na swoją intuicję matematyczną, zaowocowało to 1 miejscem na hardzie, 1644 punkty, ale biorąc pod uwagę, że w punktacji all, jest tylko 9 osób, to coś czuję, że długo tam nie posiedzę.
tarrus skomentował
Treść komentarza: Idiotyczne sterowanie i zbytnie przyzwyczajenie do tego, że klaiwsze po lewej zwykle kieruja postaciami bardziej u góry zwyciężyło, odpuściłem sobie po paru minutach grania. Dam 3/5/5, niech będzie w przybliżeniu 4/5. Wynikiem nie ma sie co chwalić, 20 sec. na Hard.

piątek, 27.09.2013r.

tarrus zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra sprawdzająca Twoja umiejętność pisania na klawiaturze.Gra polegająca na jak najszybszym wpisywaniu słów, które widzimy. Co ileś słów ich długość zwiększa się o 1 literę. Gotowi? To do dzieła!

Wyniki prosimy podawać w komentarzach.
tarrus skomentował
Treść komentarza: 11 liter grade: B+ liter na sekunde: 3.8 słów: 53, gra swietna 5/5, gratuluje kazdemu komu udalo sie zdobyc grade A

sobota, 19.01.2013r.

tarrus zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Rozbudowana zabawa, która idealnie nadaje się do ćwiczenia pamięci, tak więc przystąp do gry i zajmij się łączeniem kart w pary, robiąc to tak szybko, jak to tylko możliwe, bo ilość czasu jest w tej produkcji ściśle określona!
Twoim zadaniem jest zapamiętać układ obrazków i po zasłonięciu go - odnaleźć pary. Co ciekawego w grze to to, że każdym zdobytym punktem doświadczenia możesz rozwijać umiejętności, które dadzą Ci szansę np. na więcej dodatkowych sekund za odnalezienia pary bądź więcej pieniędzy.


Pozostałe gry z tej serii znajdują się tutaj: Pike Club Series
tarrus skomentował
Treść komentarza: gra fajna, na zabicie czasu, nie za krótka, nie za długa, polecam ładować w mr Blue dam 4/5

czwartek, 17.01.2013r.

tarrus zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Trzecia odsłona bijatyki pomiędzy patyczakami. Twoim zadaniem w tej znakomitej grze akcji jest stać się najszybszym wojownikiem i wyeliminować swoich przeciwników. Myśl i klikaj szybko oraz precyzyjnie. Od Twojej pomysłowości zależy - przeżyjesz lub umrzesz! Powodzenia!
Sterowanie za pomocą myszki.
tarrus skomentował
Treść komentarza: niezłe, ale czasem naprawde potrafi wkurzyć, dam 4/5

poniedziałek, 03.12.2012r.

tarrus zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kontynuacja wyśmienitej gierki strategicznej. Rozwijaj swoją osadę tak, aby pokonać wroga nim będzie za późno. Złoto inwestuj w rozbudowę miasta oraz unowocześnianie wojska.
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 02.12.2012r.

tarrus zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Fantastyczna gra osadzona w nurcie steampunk. Musisz zbudować potężną wieżę obronną, która zniszczy napierające wojska. Zakupuj udoskonalenia, oraz wprowadzaj na wieżę nową amunicję.
Gracze online (8):
Polecamy: