reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: tarantulax

Login: tarantulax
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 27.09.2011r.
Ost. logowanie: 03.04.2020, 21:26
Punkty: 326
Wiek 30
Status offline
Opis

środa, 25.01.2017r.

tarantulax zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Zacznij karierę piłkarską i rozwijaj swoje umiejętności.
Ulepszaj swojego piłkarza i wchodź do coraz lepszych lig.

Zostań przyszłą supergwiazdą w tej unikatowej grze o karierze piłkarskiej. Rozpocznij jako 16-letni dzieciak i wypracuj sobie drogę na szczyt, by zostać legendą futbolu. Musisz mocno trenować, grać w meczach, zmieniać kluby, udzielać wywiadów, utrzymywać kontakt z przyjaciółmi, podpisywać kontrakty sponsorskie, odwiedzać kasyna, kupować samochody i wiele więcej! Czy to nie dziwne, że skoro tyle rzeczy odciąga potencjalne gwiazdy piłki nożnej od kariery - tak wielu nie udaje się dostać na szczyt? A Ty? Zostaniesz nową gwiazdą

wtorek, 26.07.2016r.

tarantulax zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Zacznij karierę piłkarską i rozwijaj swoje umiejętności.
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 29.01.2016r.

tarantulax zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Na początku lojalnie ostrzegamy - możecie się nie oderwać zbyt szybko od tego akurat Zjadacza Czasu. Jest to oparta na prostych zasadach gra strategiczna nawiązująca do I wojny światowej w niepokojący sposób. Ręczymy, że po kampanii w Warfare 1917 będziecie już wiedzieć, na czym polegała wojna okopowa.
Mechanika jest zabójczo prosta - produkujemy oddziały, a one pojawiają się na polu bitwy i prą przed siebie dopóki nie zginą lub nie znajdą okopu, w którym mogą się zacząć bronić. Celem każdego etapu rozgrywki, w dwóch kampaniach, brytyjskiej i niemieckiej, jest dotarcie swoimi jednostkami na drogą stronę pola walki. I tyle. Brzmi to dość banalnie, ale gdy weźmiemy pod uwagę różne rodzaje wojsk i ich silne oraz słabe strony oraz kilka rodzajów wsparcia (artyleria, gaz), nie mówiąc już o zdobywaniu punktów doświadczenia i wykupywaniu dodatkowych bonusów... to wszystko składa się na naprawdę wciągającą, i wyzywającą, gierkę.

czwartek, 30.04.2015r.

tarantulax zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Walcz z zastępami potworów, takimi jak: wampiry, zombie, czarownice, szkielety i wiele innych. Twoim zadaniem jest dostać się do wojskowego laboratorium badawczego i bezpiecznie ewakuować naukowca i sprzęt. Ulepszaj strzały, pułapki, miecze, czary i wiele więcej... aby osiągnąć zwycięstwo!

piątek, 05.12.2014r.

tarantulax zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Druga część rewelacyjnej gry, w której musisz zająć bazę przeciwnika i obronić swoją. Wszystko to się dzieje podczas wędrówki przez epoki. O ile w jedynce można było zarzucić małą ilość epok i dość niewygórowany poziom, o tyle w dwójce epok jest więcej a poziom trudności się zwiększył.

środa, 03.12.2014r.

tarantulax zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Opowiedz się po jednej ze stron konfliktu i poprowadź ją do zwycięstwa.
Gracze online (17):
Polecamy: