reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: taranienko

Login: taranienko
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 11.03.2009r.
Ost. logowanie: 02.01.2019, 22:48
Punkty: 3 264
Wiek 35
Status offline
Opis

wtorek, 20.11.2018r.

taranienko skomentował
Treść komentarza: TYLKO DO ULA DLA MNIE 5
taranienko zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Toy Defense pokazuje jak ciekawie łączyć pomysły w Tower Defense
Gra, jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje do, głównie chłopięcych, zabaw w wojnę, małymi żołnierzami, gdzieś na dywanie. Kiedyś to były żołnierzyki ołowiane, ale za naszych czasów były to już wyłącznie figurki z plastiku. Za ich pomocą rozgrywało się bitwy w swoim pokoju, budując umocnienia z klocków. Toy Defense łączy te właśnie zabawy ze starym pomysłem gry typu Tower Defense.

Jak to w tego typu grach bywa, musimy obronić naszą bazę przez natarciem wrogich oddziałów, które poruszają się po drodze. Rozstawiamy więc naszych żołnierzy w odpowiednich miejscach. Oczywiście mamy na ich kupno ograniczoną liczbę środków, które zwiększają się wraz ze zniszczeniem wrogi oddziałów. Jednostki oczywiście zdobywają doświadczenie i mogą być ulepszane. Z prostego strzelca z prymitywnym karabinem możemy uzyskać ziejący ołowianą śmiercią karabin maszynowy.
Wrogie oddziały to oczywiście nie tylko piechurzy. Są i pojazdy opancerzone, nakręcane kluczykiem czołgi i samoloty. Po zakończeniu każdej misji możemy wybrać trzy najlepsze naszym zdaniem jednostki, które dostępne będą w kolejnym etapie w niższej cenie.

Co wyróżnia Toy Defense od klasycznych Tower Defense? Jest tego sporo, oczywiście część pomysłów była już stosowana w innych grach, ale tutaj mamy je w dużej ilości, ciekawie wymieszane. Po pierwsze jednostki możemy stawiać tylko w o określonych miejscach. Po drugie, nasze jednostki mogą otrzymywać obrażenia i gdy ich w porę nie uleczymy/naprawimy, umierają, blokując do końca rundy dane miejsce. Oczywiście jest możliwość ich wskrzeszenia. Pod koniec każdej planszy możemy wybrać 3 (po drobnej dopłacie 4) jednostki które przejdą z nami do kolejnej planszy. Będą one sporo tańsze od swoich normalnych odpowiedników, dodatkowo od początku otrzymamy możliwość ich awansowania, do maksymalnego poziomu, jaki miały w poprzedniej planszy.
Skoro już przy ulepszeniach jesteśmy, jest ich łącznie 24, podzielona na 4 dostępne jednostki. Możemy je wykupić po każdej misji, to dzięki nim jednostki na polu walki będą mogły awansować na wyższy poziom. Od czwartego udoskonalenia możemy też wybrać 2 drogi: ofensywną i defensywną. Do tego dochodzą jeszcze możliwości specjalne. Walkę będziemy toczyć na wielu różnorodnych planszach podzielonych na akty.

czwartek, 01.11.2018r.

taranienko zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Długo oczekiwana trzecia odsłona gry Mushroom Madness. Obroń grzyby przed inwazją leśnych zwierząt. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
Instrukcje podane przed każdym poziomem gry.
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 13.10.2018r.

taranienko zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rozstaw stanowiska obronne tak, by wrogie jednostki nie przedostały się przez Twoje terytorium.
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 07.10.2018r.

taranienko zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Rozstaw stanowiska obronne tak, by zniszczyć wszystkie wrogie łodzie oraz statki i powstrzymać je przed dotarciem do bram miasta. Zarobione w walce pieniądze inwestuj w zakup nowych wieżyczek oraz ich ulepszanie.
Sterowanie za pomocą myszki.
taranienko zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ustaw wojowniczych krasnali tak, by wstrętne robale nie przedostały się przez Twoje terytorium i nie dotarły do ogrodu.
Sterowanie za pomocą myszki.
taranienko zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: ROZWAL TEN OSRANY KOMPUTER

piątek, 05.10.2018r.

taranienko zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Fantastyczna gra osadzona w nurcie steampunk. Musisz zbudować potężną wieżę obronną, która zniszczy napierające wojska. Zakupuj udoskonalenia, oraz wprowadzaj na wieżę nową amunicję.

niedziela, 16.09.2018r.

taranienko zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Wyhoduj własną armię potworów i robotów poprzez łączenie stworów i tworzenie nowego DNA, aby stworzyć silny zespół. Dokonuj polowań na potwory i stań się mistrzem areny.
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 07.06.2018r.

taranienko zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wkrocz na arenę i staraj się pozostać przy życiu, niszcząc wszystkich, którzy stają przeciwko tobie. Walki są automatyczne, a gracze są przydzielani przeciwko tobie poprzez losowy wybór. Możesz dostosować swojego bohatera według własnego uznania.
Polecamy: