reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: taranienko

Login: taranienko
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 11.03.2009r.
Ost. logowanie: 03.04.2020, 10:32
Punkty: 3 321
Wiek 36
Status offline
Opis

niedziela, 29.03.2020r.

taranienko zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Najlepsza gra tower defense na świecie powraca oferując więcej niż kiedykolwiek wcześniej! Bloons TD5 ma niesamowite nowe funkcje, w tym wszystkie Twoje ulubione wieże z BTD4 z 8 niesamowitymi aktualizacjami każdej z nich zamiast 4, plus dodatkowo 2 zupełnie nowe wieżyczki.

Jest coś w ludzkiej (i nie tylko) naturze, że z czasem naturalni wrogowie napadają na siebie. Koty kontra psy, lwy kontra hieny czy małpy kontra balony - co nie wiedziałeś, ze małpy i balony są naturalnymi wrogami? W ich środowisku naturalnym, dzikie balony są cichymi, śmiertelnie skutecznymi zabójcami. Po raz piąty już próbują zdobyć małpie państwo.
Twoim zadaniem jest tak rozstawiać małpie wieżyczki obronne tak, by złe balony nie przedostały się przez Twoje terytorium.

Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc.

Wojska nawodne i powietrzne, znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy.
Sterowanie za pomocą myszki.

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.

Kolejne gry z zerii Bloons znajdują się tutaj: Bloons

poniedziałek, 16.03.2020r.

taranienko zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Deal Or No Deal, czyli popularny teleturniej w Polsce znany pod nazwą Grasz czy nie Grasz powraca w kolejnej odsłonie, wprost na ekrany waszych monitorów. Dołącz więc do gry, wybierz walizkę z gotówką i graj, odsłaniając kolejne sumy znajdujące się w pozostałych walizkach. Celem gry jest oczywiście zgarnięcie jak największej sumy pieniędzy, a więc czy będziesz grać do końca, czy przystąpisz na propozycję banku zależy już tylko od ciebie - ważne jest by z programu nie wyjść bez grosza. Jaką kwotę uda ci się wygrać?

piątek, 21.02.2020r.

taranienko skomentował
Treść komentarza: a kasa (^)
taranienko zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Obrona królestwa nie jest łatwa, szczególnie jeśli robisz to od 300 lat! Cedric to wielki bohater, ale trzy stulecia walki z każdym, czy to goblinami, czy nekromantami, dość go wyczerpały. Szuka więc swojego zastępcy w tych heroicznych wysiłkach. Kto wie, może właśnie ty nadajesz się do tej pracy?

Zatrudnimy bohaterów:
Chcąc zostać rycerzem, trzeba dużo uczyć się i trenować. Odpowiednia taktyka jest nieodzowna, jeśli chcesz pokonać wrogów. Musisz też dowiedzieć się, jak używać różnego typu sprzętu i broni. Ale nie martw się! Nauka, jak zostać najlepszym wojownikiem w królestwie, oznacza też świetną zabawę. Nie minie dużo czasu, a będziesz walczył ze smokami i wdawał się w bójki z bandytami! Najpierw jednak musisz wydobyć spod ziemi rudę i wytropić kilka składników do potężnych eliksirów.

Hero Simulator to:
- tony ulepszeń, broni, zręczności, przedmiotów i magicznych umiejętności, dzięki którym osiągniesz mistrzostwo;
* sześć różnych gildii, do których możesz się przyłączyć;
* uczynni członkowie drużyny, pomocni w czasie rozmaitych przygód;
* wyższy poziom honoru i złota sprawi, że wyprawy będą jeszcze bardziej ekscytujące.

Nie jest łatwo zostać rycerzem, a na drodze czyha wiele wyzwań. Ale na pewno dasz sobie radę. Cedric i królestwo polegają na tobie!

niedziela, 17.03.2019r.

taranienko zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wyrusz w podróż i pokonuj napotkane stworzenia, które blokują Ci drogę oraz zdobywaj wyższe poziomy i osiągnięcia.
taranienko zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotuj się do przechwytywania ataków przeciwnika za pomocą swojej broni. Do wyboru dwa tryby gry. Za zarobione fundusze ulepszaj swoją broń, by stawić czoła coraz silniejszym przeciwnikom.
Sterowanie za pomocą myszki.
taranienko zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dynamons World to wyjątkowa gra fabularna. Trenuj i wygrywaj epickie bitwy za pomocą potężnych umiejętności. Rekrutuj najpotężniejsze stworzenia, by atakować wrogów i ewoluować, aż staniesz się najsilniejszy.

Cechy gry:
* Przechwytywanie i ewolucja dziesiątek unikalnych istot.
* Wzmacnianie swoich umiejętności Dynamon.
* Możliwość opracowania planu strategicznego wygrania najtrudniejszych bitew.
* bardzo fajne grafiki, piękne animacje i wciągający gameplay!
taranienko zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wystrzel Mikołaja tak, aby poleciał jak najwyżej.
Za zebrane w locie pieniądze kup ulepszenia. Jeśli mądrze ulokujesz swoje oszczędności szybciej dolecisz do celu!
Sterowanie za pomocą myszki.
taranienko zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wystrzel zające jak najwyżej! Zbieraj pieniądze oraz różnego rodzaju bonusy, kupuj ulepszenia, które pozwolą Ci wysłać je, ąż w przestrzeń kosmiczną.
Sterowanie za pomocą myszki.
taranienko skomentował
Treść komentarza: Słaba
Gracze online (16):
Polecamy: