reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: taranienko

Login: taranienko
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 11.03.2009r.
Ost. logowanie: 16.09.2018, 14:44
Punkty: 3 208
Wiek 35
Status offline
Opis

niedziela, 16.09.2018r.

taranienko zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Wyhoduj własną armię potworów i robotów poprzez łączenie stworów i tworzenie nowego DNA, aby stworzyć silny zespół. Dokonuj polowań na potwory i stań się mistrzem areny.
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 07.06.2018r.

taranienko zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wkrocz na arenę i staraj się pozostać przy życiu, niszcząc wszystkich, którzy stają przeciwko tobie. Walki są automatyczne, a gracze są przydzielani przeciwko tobie poprzez losowy wybór. Możesz dostosować swojego bohatera według własnego uznania.

środa, 06.06.2018r.

taranienko zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dynamons 2 to wyjątkowa gra fabularna. Trenuj i wygrywaj epickie bitwy za pomocą potężnych umiejętności. Rekrutuj najpotężniejsze stworzenia, by atakować wrogów i ewoluować, aż staniesz się najsilniejszy.

Cechy gry:
* Przechwytywanie i ewolucja dziesiątek unikalnych istot.
* Wzmacnianie swoich umiejętności Dynamon.
* Możliwość opracowania planu strategicznego wygrania najtrudniejszych bitew.
* bardzo fajne grafiki, piękne animacje i wciągający gameplay!
taranienko zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Jest to niesamowita gra RPG, w której walczysz z potworami, aby uratować Romeo, zdobywaj pieniądze, za które wykupisz nowe części ekwipunku oraz umiejętności.

Po śmierci Romeo, Julia jest zdesperowana. Weszła w porozumienie z demonem, polegające na tym, że w zamiana za zmartwychwatanie Romeo, pokona Pana Ciemności.

Wkrocz wewnątrz alternatywnego świata i pomóż Julii dotrzymać umowy.

niedziela, 03.06.2018r.

taranienko skomentował
Treść komentarza: Kręćka można dostać. Daje 5
taranienko zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Braveheart jest dynamiczna grą RPG akcji z unikalnym systemem walki. Król wysłał Cię dzielny rycerzu na poszukiwania Świętego Grala, który jest chroniony przez najpotężniejsze stworzenie na Ziemi - Wielkiego Smoka. W zamian Król obiecał połowę królestwa oraz swoją piękną córkę, ale zdobycie go nie będzie takie proste, po drodze napotkasz hordy nieprzyjaznych stworzeń. Musisz wykorzystać różne taktyki walki z niebezpiecznymi przeciwnikami i pokonać zdradliwe przeszkody, które stoją na drodze. Czy podołasz wyzwaniu znalezienia Grala i pokonasz siły ciemności?
Sterowanie wraz z instrukcjami podane w trakcie gry.

wtorek, 29.05.2018r.

taranienko zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zasiądź za sterami czołgu i wyeliminuj wrogie jednostki. Zarobione pieniądze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie:
W;S;A;D lub Strzałki - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
Spacja - menu ulepszeń
taranienko zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twój statek eksplodował i jesteś jedynym ocalałym na obcej planecie, na której musisz przetrwać.

Obudź się! Czas wziąć się do roboty!
Udało Ci się wskoczyć na pokład kapsuły ratunkowej zanim Twój statek eksplodował, ale zemdlałeś od siły uderzenia przy lądowaniu. Doznałeś wstrząsu mózgu, ale powinno być już w porządku. Niestety, całą Twoją załogę "trafił szlag", jesteś jedynym, który przeżył. Z ciężkim sercem musisz wziąć się w garść i wzmóc swoje wysiłki, jeśli chcesz przetrwać i wykombinować, jak wrócić do domu żywym. Może Twoi mocodawcy namierzą sygnał z kapsuły i wyślą misję ratunkową? Ale nawet jeśli, to do tego czasu trzeba przeżyć!

Dobra! Nie ma czasu do stracenia, bo jeśli planeta jest zamieszkana, to obcy namierzą Cię wcześniej, czy później. Twoja baza może się bronić, ale co będzie jeśli okaże się, że populacja obcych jest bardzo liczna?

Strach opuścić kapsułę, ale trzeba będzie zbadać planetę i odnaleźć wrak, może jakieś narzędzia i sprzęt wylądowały w pobliżu rozbitego statku, a wtedy mógłbyś ulepszać swoją bazę i wyposażenie. Kto wie, może uda się znaleźć jakieś generatory energii. Możesz wyjść na zewnątrz, ale masz ograniczony dopływ tlenu dla każdej wycieczki.
taranienko skomentował
Treść komentarza: Szybko się nudzi
taranienko zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Rozstaw stanowiska obronne tak, by wrogie jednostki nie przedostały się przez Twoje terytorium.
Gracze online (3):
Polecamy: