reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: sylwek96pl

Login: sylwek96pl
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 31.08.2014r.
Ost. logowanie: 24.05.2017, 16:26
Punkty: 1 937
Wiek 20
Status offline
Opis

poniedziałek, 17.04.2017r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejny klikacz od twórcy Zhdun Super Idle. Miłej zabawy i dotarcia do bardzo dużych liczb.

czwartek, 13.04.2017r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejny dzień w korpo, więc kolejny dzień w biurze... Wyeliminuj wszystkich na każdym z poziomów.

poniedziałek, 27.03.2017r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Magiczna księga przedstawi ci cała historie królestwa Alandrii, by następnie przenieść cię to tego magicznego świata. Wciel się więc w jednego z tamtejszych przywódców, by tym samym przyłączyć się do odwiecznej wojny pomiędzy dobrem i złem. Jako przywódca werbuj żołnierzy, zbieraj trofea, zwiększaj swój kapitał, rozwijaj umiejętności, no i przede wszystkim walcz, wyzwalając utracone ziemie, zanim wróg przejmie panowanie na całym królestwem.

niedziela, 26.03.2017r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Nowatorska gra strategiczna, w której gracz steruje swoimi wojskami i musi zdobywać twierdze przeciwnika. Do dyspozycji gracza jest kilka rodzajów broni oraz kilka rodzajów wojsk. Za zdobyte pieniądze można dokonywać ulepszeń, które ułatwią wygrywanie bitew.

Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek oraz klawiszy Z, X, C, V, B oraz N.

poniedziałek, 20.03.2017r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zakos - obca rasa z kosmosu, która okupuje naszą planetę. Mają oni złe intencje i nie mają zamiaru dzielić z nami planety.

Najedź myszką na obcych, aby zdobyć doświadczenie i zasoby. Gdy pojawi się większy statek kosmiczny, kliknij na niego kilka razy, aby uzyskać większą premię. Zatrudniaj żołnierzy za pomocą punktów, które zarobiłeś i prowadź badania.

wtorek, 28.02.2017r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Podbij czas i przestrzeń, zbieraj energię i rozwijaj swoją cywilizację od jaskiniowca, aż do posthumanoidalnych istot, które mogą zmienić strukturę Wszechświata.

Odkryj nowe sposoby pozyskiwania energii i wymyślaj niesamowite maszyny do gromadzenia energii ze wszelkiego rodzaju źródeł.

sobota, 25.02.2017r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: W nie tak odległej przyszłości Zombiaki przejęły planetę i stworzyły własne społeczeństwo. Poznaj Marghta, który jest protagonistą społeczeństwa Zombie, budzi się codziennie rano we własnym grobie i rusza do swojej pracy jako prywatny detektyw. Dołącz do niego, przesłuchuj światków, zbieraj wskazówki i rozwiąż wszystkie zagadki w tej zabawnej grze Point and Click.

=Główne Cechy Gry=
*System, który pomoże wykorzystać ci swój mózg
*Różne zakończenia, zależne od twoich wyborów !
*Oryginalna grafika Pixel-Art
*Ponad 30 minut rozgrywki, nawet z użyciem solucji
*Aktorski dubbing postaci
*tłumaczenie z języka zombie na "angielski" (uwaga zombie potrafią powiedzieć "mózg" wiele razy)
*system podpowiedzi, który pozwoli ruszyć ci dalej jeżeli utkniesz (wystarczy porozmawiać z Ghvnnem)
*całkowita solucja w panelu opcji

niedziela, 05.02.2017r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: W świecie Questmore, bohaterowie są towarem, a przygody są przemysłem. Stworzysz dobrą firmę, która inwestuje w swoich bohaterów, czy w złą, który wysyła ich na śmierć? Wyślij swoich bohaterów do wykonania epickich questów, zdobądź potężne łupy i rozwijaj swoją działalność w najbardziej szanowanej firmie przygodowej w królestwie.

Najmuj bohaterów w tawernie i wysyłaj ich na misje. Gdy wrócą, będą zdobywać doświadczenie, złota można użyć, aby zatrudnić silniejszych bohaterów i rozwijać firmę lub zakupić przedmioty do wyposażenia ekwipunku, aby twoi bohaterowie stawali się silniejsi. Wykorzystuj swoich bohaterów do dłuższych i trudniejszych zadań dla większych nagród. Kiedy już zdobędziesz wystarczającą ilość złota, sprzedaj swoją firmę, aby przyciągnąć doradców, którzy przyspieszą rozwój kolejnej firmy.

piątek, 16.12.2016r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Nowatorskie połączenie gry typu wystrzel na odległość z bijatyką i zręcznościówką. Nasz bohaterski rycerz, w którego się wcielisz musi znów ratować księżniczki z rąk potworów. I Twoim właśnie zadaniem jest pokonanie mrocznej wieży, w której to zostały uwięzione, po drodze pokonując wszystkie potwory i ratując księżniczki. Zbieraj także pieniądze i fajne bonusy. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.

niedziela, 27.11.2016r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w żołnierza przyszłości, zabijaj nadciągające hordy wroga i unikaj ich ataków.
Gracze online (4):
Polecamy: