reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: sylwek96pl

Login: sylwek96pl
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 31.08.2014r.
Ost. logowanie: 24.02.2017, 16:46
Punkty: 1 754
Wiek 20
Status offline
Opis

niedziela, 05.02.2017r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: W świecie Questmore, bohaterowie są towarem, a przygody są przemysłem. Stworzysz dobrą firmę, która inwestuje w swoich bohaterów, czy w złą, który wysyła ich na śmierć? Wyślij swoich bohaterów do wykonania epickich questów, zdobądź potężne łupy i rozwijaj swoją działalność w najbardziej szanowanej firmie przygodowej w królestwie.

Najmuj bohaterów w tawernie i wysyłaj ich na misje. Gdy wrócą, będą zdobywać doświadczenie, złota można użyć, aby zatrudnić silniejszych bohaterów i rozwijać firmę lub zakupić przedmioty do wyposażenia ekwipunku, aby twoi bohaterowie stawali się silniejsi. Wykorzystuj swoich bohaterów do dłuższych i trudniejszych zadań dla większych nagród. Kiedy już zdobędziesz wystarczającą ilość złota, sprzedaj swoją firmę, aby przyciągnąć doradców, którzy przyspieszą rozwój kolejnej firmy.

piątek, 16.12.2016r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Nowatorskie połączenie gry typu wystrzel na odległość z bijatyką i zręcznościówką. Nasz bohaterski rycerz, w którego się wcielisz musi znów ratować księżniczki z rąk potworów. I Twoim właśnie zadaniem jest pokonanie mrocznej wieży, w której to zostały uwięzione, po drodze pokonując wszystkie potwory i ratując księżniczki. Zbieraj także pieniądze i fajne bonusy. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.

niedziela, 27.11.2016r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w żołnierza przyszłości, zabijaj nadciągające hordy wroga i unikaj ich ataków.
sylwek96pl zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: W Filadelfii ścierają się dwie siły, mumii oraz ludzi. Wciel się w jednej ze stron i zrób wszystko, aby tę wojnę wygrać.

poniedziałek, 03.10.2016r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Marzy Ci się bycie życzliwym królem czy okrutnym tyranem? Dokonuj wyborów pomiędzy dobrem, a złem i twórz sojusze wielu ras, takich jak wróżki, elfy, anioły, gobliny, nieumarli i demony, aby poprawić swoją wydajność w zarabianiu monet. Klikaj, aby zbierać skarby, budować swoje wszechmocne imperium, wyzwolić magię na ziemi i stać się najbogatszym władcą królestwa!

Będziesz odblokowywał nowe ulepszenia i zaklęcia poprzez osiągnięcie określonych celów, takich jak budowanie pewnej ilości konstrukcji, zebranie odpowiedniej ilości funduszy, rzucając zaklęcia...

Każda frakcja dostaje dostęp do unikalnych czarów, przywilejów i ulepszeń, które będą kształtować rozgrywkę w różny sposób, od bardzo aktywnej do prawie całkowicie bezczynnej. Możesz sprzymierzać się z pojedynczą frakcją podczas każdej sesji gry: sojusze frakcji zostaną zresetowane po abdykacji, pozwalając na zmianę przynależności.

Gdy jesteś zadowolony z władzy i chcesz ponownie uruchomić przygodę, naciśnij przycisk abdykacji na karcie Opcje (Options). Spowoduje to konwersję wszystkich monet, budynków i ulepszeń w kamienie szlachetne, które pobudzają produkcję ogólną w następnej sesji użytkownika. Wszystkie puchary wraz z niektórymi statystykami będą zapisywane i rejestrowane w całej sesji, co skutkuje lepszymi bonusami.

*Klikaj by zdobywać monety

* Autosave działa w dowolnym momencie zakupu uaktualnienia, odblokowania trofeum, rzucenia czaru lub raz na 30 sekund. Grę można zapisywać również ręcznie w menu Options.
* Każdy klejnot zapewnia premię +2% do produkcji i zwiększa szansę na Monety Frakcji (Faction Coins).
* Monety Frakcji mogą być wykorzystane do wymiany królewskiej (Royal Exchanges). Będą one widoczne w zakładce Uaktualnienia (Upgrades) kiedy zbierzeszć 20 Monet Frakcji tego samego typu. Każda z nich zwiększy ogólną produkcję o 10% i można je nabywać w nieskończoność, choć koszt będzie stopniowo wzrastać.


wtorek, 20.09.2016r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wciel się w postać Jacka Zerwusa i wkrocz do świata RPG.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Enter - interakcja z ludźmi i przedmiotami
Shift - menu
LPM - wybierz elementy w menu
sylwek96pl zagłosował
Miniaturka gry: Flight Flight
(495)
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem będzie wyrzucić papierowy samolocik na jak najdalszą odległość. Po drodze zbieraj bonusy oraz gotówkę, za którą będziesz miał możliwość kupienia ulepszeń. Bardzo prosto wykonane, niezwykle grywalna.

Sterowanie:
Myszka - rzucanie samolotem
WASD lub strzałki - sterowanie samolotem (po dokupienie ulepszeń)
Spacja - dopalacz (po dokupienie ulepszeń)

poniedziałek, 21.03.2016r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gra strategiczna osadzona w świecie fantasy. Witaj mój Panie, Brytania została przeklęta. Jest to kraina nękana przez czarną magię i opanowana przez istoty, które wyłażą z ciemności. Było to kiedyś wielkie królestwo i takim może się stać ponownie, ale to wszystko zależy od Ciebie. Wkrocz do świata Królewskich Bohaterów i zaprowadź ład i porządek.

wtorek, 08.12.2015r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Rozszerzona część poprzedniej gry, tym razem dodano tryb survival.

Gra akcji pełna chaosu i świetnej zabawy.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
N - cios
M - strzał
Dokładne sterowanie w tutorialu.

niedziela, 01.11.2015r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zarządzaj gladiatorem kupuj mu ekwipunek i doprowadź do zwycięstwa na arenach.
Gracze online (40):
Polecamy: