reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: sylwek96pl

Login: sylwek96pl
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 31.08.2014r.
Ost. logowanie: 24.09.2017, 14:37
Punkty: 2 069
Wiek 20
Status offline
Opis

sobota, 05.08.2017r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w artylerzystę i ochroń port przed atakującymi go piratami.
Sterowanie:
Strzałki lub A;D - przegląd planszy
Myszka - celownik
LPM - siła strzału oraz strzał
Spacja - przypadkowy strzał

czwartek, 29.06.2017r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Jeżeli pamiętacie niezwykłe zjawisko z roku 2012 jak planeta Venus przechodziła przez słońce, to teraz powstała gra, luźno nawiązująca do tego zjawiska.

wtorek, 13.06.2017r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Terroryści ukradli 10 rakiet i zamierzają wykorzystać je do spustoszenia cywilizowanego świata. Musisz odzyskać te pociski! Graj w szereg różnych misji i użyj różnych żołnierzy, aby pokonać wroga. Ta gra ma niepowtarzalny styl i musisz wybierać różne jednostki, które automatycznie się poruszają i strzelają.

Każda jednostka ma przewagę nad innymi typami jednostek, więc wybieraj uważnie! Na przykład żołnierz z karabinem maszynowych doskonale nadaje się do jednostek piechoty. Alternatywnie, jednostki snajperskie mogą wystrzelać piechotę z większych odległości. Każdy zlikwidowany wróg daje punkty, a punkty te można wykorzystać do umieszczenia nowych jednostek. Poza żołnierzami można również używać elementów pomocniczych, takich jak granat dymny i adrenalina - dają one taktyczne korzyści. Czy potrafisz oszukać terrorystów i odzyskać wszystkie pociski we właściwym czasie?

poniedziałek, 17.04.2017r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejny klikacz od twórcy Zhdun Super Idle. Miłej zabawy i dotarcia do bardzo dużych liczb.

czwartek, 13.04.2017r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejny dzień w korpo, więc kolejny dzień w biurze... Wyeliminuj wszystkich na każdym z poziomów.

poniedziałek, 27.03.2017r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Magiczna księga przedstawi ci cała historie królestwa Alandrii, by następnie przenieść cię to tego magicznego świata. Wciel się więc w jednego z tamtejszych przywódców, by tym samym przyłączyć się do odwiecznej wojny pomiędzy dobrem i złem. Jako przywódca werbuj żołnierzy, zbieraj trofea, zwiększaj swój kapitał, rozwijaj umiejętności, no i przede wszystkim walcz, wyzwalając utracone ziemie, zanim wróg przejmie panowanie na całym królestwem.

niedziela, 26.03.2017r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Nowatorska gra strategiczna, w której gracz steruje swoimi wojskami i musi zdobywać twierdze przeciwnika. Do dyspozycji gracza jest kilka rodzajów broni oraz kilka rodzajów wojsk. Za zdobyte pieniądze można dokonywać ulepszeń, które ułatwią wygrywanie bitew.

Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek oraz klawiszy Z, X, C, V, B oraz N.

poniedziałek, 20.03.2017r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zakos - obca rasa z kosmosu, która okupuje naszą planetę. Mają oni złe intencje i nie mają zamiaru dzielić z nami planety.

Najedź myszką na obcych, aby zdobyć doświadczenie i zasoby. Gdy pojawi się większy statek kosmiczny, kliknij na niego kilka razy, aby uzyskać większą premię. Zatrudniaj żołnierzy za pomocą punktów, które zarobiłeś i prowadź badania.

wtorek, 28.02.2017r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Podbij czas i przestrzeń, zbieraj energię i rozwijaj swoją cywilizację od jaskiniowca, aż do posthumanoidalnych istot, które mogą zmienić strukturę Wszechświata.

Odkryj nowe sposoby pozyskiwania energii i wymyślaj niesamowite maszyny do gromadzenia energii ze wszelkiego rodzaju źródeł.

sobota, 25.02.2017r.

sylwek96pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: W nie tak odległej przyszłości Zombiaki przejęły planetę i stworzyły własne społeczeństwo. Poznaj Marghta, który jest protagonistą społeczeństwa Zombie, budzi się codziennie rano we własnym grobie i rusza do swojej pracy jako prywatny detektyw. Dołącz do niego, przesłuchuj światków, zbieraj wskazówki i rozwiąż wszystkie zagadki w tej zabawnej grze Point and Click.

=Główne Cechy Gry=
*System, który pomoże wykorzystać ci swój mózg
*Różne zakończenia, zależne od twoich wyborów !
*Oryginalna grafika Pixel-Art
*Ponad 30 minut rozgrywki, nawet z użyciem solucji
*Aktorski dubbing postaci
*tłumaczenie z języka zombie na "angielski" (uwaga zombie potrafią powiedzieć "mózg" wiele razy)
*system podpowiedzi, który pozwoli ruszyć ci dalej jeżeli utkniesz (wystarczy porozmawiać z Ghvnnem)
*całkowita solucja w panelu opcji
Gracze online (32):
Polecamy: