reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: struzka

Login: struzka
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 17.12.2010r.
Ost. logowanie: 22.10.2020, 23:48
Punkty: 162
Wiek 64
Status offline
Opis

poniedziałek, 11.02.2019r.

struzka skomentowała
Treść komentarza: wciska się inna gra, której nie chce

wtorek, 29.03.2016r.

struzka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Klikaj na minimum 3 jednakowe elementy znajdujące się obok siebie w wierszu lub kolumnie w celu wyeliminowani ich z planszy. Usuwając po 5 i więcej otrzymujesz dodatkowe bonusy w postaci bomb. Aby przejść dalej pousuwaj wszystkie czarne kwadraty.
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 18.09.2014r.

struzka zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Snooker to gra z rodziny bilarda albo na odwrót. Mimo wszystko zasady podobne, stół, bile i kijek. Dzięki tym akcesoriom spróbuj doprowadzić grę do końca.

Instrukcja:
Jeśli gracz wbije do kieszeni czerwoną bilę, otrzymuje jeden punkt i obowiązek wbijania jednej z bil kolorowych. Informuje przeciwnika i sędziego, którą bilę wybrał, i stara się ją wrzucić do kieszeni (nie może wybrać bili czerwonej). Jeśli mu się nie powiedzie, kolejka przechodzi na przeciwnika, który wbija najpierw bilę czerwoną za 1 punkt, a następnie wybraną bilę kolorową. Jeśli mu się uda, to otrzymuje odpowiednią liczbę punktów (2 – za żółtą, 3 – za zieloną, 4 – za brązową, 5 – za niebieską, 6 – za różową i 7 – za czarną). Po wbiciu bili kolorowej, bila ta wraca na stół na swoje oznaczone miejsce i gracz przystępuje do wbijania następnej bili czerwonej. Bile czerwone nie wracają na stół, zaś bile kolorowe – wracają na swoje miejsce (rys.). Jeśli miejsce danej bili jest zajęte, to bilę umieszcza się w (wolnym) punkcie bili o najwyższym nominale.

Jeżeli gracz wbije ostatnią czerwoną bilę i przypadającą na nią kolorową, rozpoczyna wbijanie po kolei wszystkich bil kolorowych, które teraz po wbiciu do kieszeni już nie wracają na stół. Kolejność wbijania bil kolorowych jest taka sama jak ich wartość punktowa, a więc: żółta, zielona, brązowa, niebieska, różowa i ostatnia czarna.

sobota, 28.06.2014r.

struzka zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Wejdź do magicznego arabskiego świata i pomóż Szeherezadzie dokończyć opowieść przed świtem...
Odkryj tajemnice Arabii, legenda po legendzie. Dopasuj jednakowe 3 płytki pod rząd, aby usunąć je z planszy. Zbieraj obiekty specjalne, usuwając płytki znajdujące się pod nimi i pozwalając im spaść na dół. Usuń wszystkie obiekty specjalne, aby ukończyć poziom, a potem odbierz swoje bogactwa!
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 22.06.2014r.

struzka skomentowała
Treść komentarza: no co jest z ta gra?

wtorek, 20.05.2014r.

struzka skomentowała
Treść komentarza: tylko szkoda ze pauzy nie ma .
struzka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zadaniem gracza jest takie manipulowanie skarbami, aby co najmniej trzy jednakowe elementy utworzyły rząd lub kolumnę.

niedziela, 23.03.2014r.

struzka zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Gra oparta na znanej książce Juliusza Verne'a oraz filmie "W 80 dni dookoła świata"

Masz tylko 80 dni na okrążenie globu zaliczając poszczególne państwa i kontynenty. Każdy etap "podróży" to zagadkowe puzzle, które musisz rozwiązać.

wtorek, 28.01.2014r.

struzka zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Doskonała gra na spostrzegawczość! Masz 30 sek. na znalezienie byłego przywódcy międzynarodowej sieci terrorystycznej Al-Kaidy - Osamy Bin Ladena.
struzka zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Bardzo wciągająca gra logiczna polegająca na umieszczeniu trzech takich samych pocisków tak, by stykały ze sobą.
Gracze online (23):
Polecamy: