reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: stalion

Login: stalion
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 28.07.2010r.
Ost. logowanie: 31.07.2018, 15:36
Punkty: 1 994
Wiek 21
Status offline
Opis Kto mi życia doda? Oczywiście, że giercownia!!! Wejdźcie na link który podałem. Uśmiejecie się do łez :) http://www.youtube.com/watch?v=SE-h

niedziela, 18.02.2018r.

stalion zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zasiądź za sterami przedziwnej maszyny, wykaż się odwagą i weź udział w licznych walkach. Wykonuj różne zadania i walcz z wrogami!
Swój pojazd można ulepszać na dowolne sposoby, spróbujcie sami! Mały tips – aby zadawać więcej obrażeń tak sterujcie pojazdem aby łańcuch kręcił się wokół Was i próbujcie nim trafić we wroga!
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 03.06.2017r.

stalion zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kieruj ruchem pociągów i zarabiaj dużą kasę.

wtorek, 13.09.2016r.

stalion zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra hazardowa utrzymana w klimacie dzikiego zachodu. Zostań mistrzem pokerowych rozgrywek i zarób jak najwięcej kasy.

niedziela, 04.09.2016r.

stalion zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Ciekawa gra logiczno-zręcznościowa, w której musisz tak sterować ruchem pojazdów na skrzyżowaniach, aby nie doprowadzić do kolizji. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.

czwartek, 01.09.2016r.

stalion zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zasiądź za sterami jednego z kosmicznych statków bojowych i odeprzyj atak nieprzyjaciela. Odblokuj nowe jednostki bojowe, a zdobytą kasę inwestuj w ich ulepszanie.

środa, 10.08.2016r.

stalion zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Skacz na spadochronie i bądź pierwszy na ziemi. Nowe wydanie bardzo udanej gierki Base Jumping... jednak już nie ma tej miodności co starsza część.

niedziela, 24.07.2016r.

stalion zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zergowie opanowali już sporą część wszechświata, przemierzając spore odległości na Behemotach, olbrzymich żywych organizmach, które udało się im zainfekować. Na swojej drodze organizmy te napotkały jednak ludzi - to właśnie tą rasą pokierujesz, by dzięki nowoczesnej technologii oraz niebywałej sile ognia przezwyciężyć te wylęgające się z larw bestie, które opanowały planetę, na której naprawdę zależy ziemianom! Buduj więc i ulepszaj jednostki, jednocześnie walcząc, jednym z posiadanych dowódców! Od Ciebie zależy los tej międzygalaktycznej bitwy. Nowa wersja Zerg VS Hum wprowadza nowe elementy do gry co sprawia, że rozgrywka jest jeszcze bardziej wciągająca!
Sterowanie:
W;S;A:D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
E - wykorzystanie umiejętności

czwartek, 16.06.2016r.

stalion zagłosował
Miniaturka gry: IQ Test IQ Test
(688)
Ocena
(5)
Opis gry: Sprawdź swoje IQ za pomocą tej gry. Jest to test na inteligencje, na rozwiązanie którego masz 40 minut.

sobota, 14.05.2016r.

stalion zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Papa Louie powraca z nowym interesem! Tym razem otwiera cukiernię w centrum handlowym. Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!

wtorek, 08.12.2015r.

stalion zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Walki na arenie wracają z jeszcze większą liczbą broni, perków i strojów, jak i nowymi planszami i muzyką, a lokacje z pierwszej części gry również są dostępne. Wejdź i ponownie zmierz się na arenie z hordami przeciwników i zostań Championem Areny.
Podejmuj działania w świecie walk na arenie! Walcz z przeciwnikami w tej kreskówkowej strzelance platformowej i pokaż, kto tu rządzi!.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - strzał
X - dynamit
Gracze online (17):
Polecamy: