reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: splah

Login: splah
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 29.05.2012r.
Ost. logowanie: 23.08.2014, 15:59
Punkty: 1 021
Wiek 20
Status offline
Opis

sobota, 23.08.2014r.

splah zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Unikalna gra, w której należny przy pomocy zapałek spalić wszystko na planszy np. trawę, drewno, TNT.
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 18.08.2014r.

splah zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Ufole po odwiedzeniu Ziemi zabrali ze sobą wszystkie zwierzęta w skutek czego cykl ziemskiego życia został naruszony. Anioł Wolności postanowił pomóc przysyłając do Ciebie swoją figurkę. Użyj jej, aby zebrać wszystkie zwierzęta z powrotem.

Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 17.08.2014r.

splah zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Gra wzorowana na kultowym już tytule 2048. Twoim zadaniem jest łączyć płytki o tym samym wzorze, tak aby w końcu otrzymać Megastar (Megagwiazdę).

Sterowanie za pomocą strzałek.

poniedziałek, 04.08.2014r.

splah zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą samodzielnie zbudowanego monster trucka i weź udział w szalonych wyścigach na śmierć i życie. Po drodze zbieraj kasę na rozbudowę i uzbrojenie swojego pojazdu.

Sterowanie:
Strzałki lub W;S;A:D - poruszanie się
Spacja - skok
Z;X lub <;> - rakiety; nitro

niedziela, 27.07.2014r.

splah zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Broń FireWall strzelając w czerwone wirusy, które zagrażają Twojej ścianie. Zbieraj też bonusy w postaci kopert. Gra daje nam mnóstwo poziomów, od tych najłatwiejszych do tych najgorszych i najtrudniejszych.

Sterowanie za pomocą myszki i strzałek lub W;S;A;D.

piątek, 25.07.2014r.

splah zagłosował
Miniaturka gry: Six Six
(7)
Ocena
(1)
Opis gry: Stań do walki z ponad 40 bossami, strzelając w każdego z nich inną bronią. Uważaj jednak na strzały, które wystrzeliwują. Każdy z nich ma odmienną taktykę gry. Pokonaj wszystkich!

Sterowanie za pomocą myszki.
splah zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Zabawa typu memory czyli ćwicząca spotrzegawczość i pamięć. Znajdź i wskaż pary takich samych obiektów (obrazków).
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 02.07.2014r.

splah zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Co widzisz na niebie w Boże Narodzenie? W tej grze potrzebne Ci będą przede wszystkim oczy i wyobraźnia.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. To słynne powiedzenie potwierdza ta wspaniała, nowatorska gra logiczna.
Twoim zadaniem jest tak kombinować, by trójwymiarowo ukazane skupisko gwiazd utworzyło czytelny obraz (gwiazdozbiór). Pierwsze 3 levele są szkoleniowe, więc ze sterowaniem oraz zrozumieniem celu gry nie powinno być problemów.
Sterowanie za pomocą myszki.
splah zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Flappy Bird to ostatnio najczęściej ściągana gra na telefon, a od teraz u nas jest w wersji online!

"Gra napisana przez szatana", "Rujnuje mi życie", "Nietrudno o uśmiercenie telefonu", "Tak bardzo wkurzająca, że aż fajna" - takie komentarze przeczytać można już na Google Play, skąd gra została już pobrana ponad 10 milionów razy w zaledwie kilka dni.

Śmiertelnie trudna gra, w której bohaterem jest mały ptaszek, a my mamy za cel przelecieć nim jak najdalszy dystans. Sterowanie jest banalne, jedynie za pomocą spacji, ale z drugiej strony takie łatwe nie jest...

wtorek, 01.07.2014r.

splah zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Trudna gra, w której musimy łączyć atomy "+" z "-" tak, aby jeden z nich dotarł (czyli został odepchnięty) do niebieskiego teleportu. Gra daje nam 18 poziomów, z czego każdy jest trudniejszy od poprzedniego. Jeżeli znasz zasady fizyki, poradzisz sobie z tą grą. Powodzenia !

Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (9):
Polecamy: