reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: sleepy121

Login: sleepy121
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 06.04.2013r.
Ost. logowanie: 14.06.2019, 17:58
Punkty: 363
Wiek 25
Status offline
Opis

piątek, 14.06.2019r.

sleepy121 skomentował
Treść komentarza: nie żartuje ja serio w to gram ciągle

wtorek, 02.02.2016r.

sleepy121 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Rozstaw stanowiska obronne tak, by wrogie jednostki nie przedostały się przez Twoje terytorium.
sleepy121 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Kolejny raz Twoje potężne imperium zostało zaatakowane. Stań w jego obronie. Zdobyte w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia. Broń, pułapki, czary - wszystko to możesz dopasować do coraz bardziej niebezpiecznych fal nadchodzących wrogów. Szybkość i dokładność Twoich ataków będzie mieć ogromny wpływa na rozgrywkę i będziesz musiał wytrenować je do absolutnej perfekcji.

Obroń swoją bazę przed inwazją potworów, szkieletów, kosmitów, oraz mrocznych stworzeń. Używać różnych broni, takich jak głazy, bumerangi, strzały, kule ognia, pułapki i czary, by utrzymać swoją pozycję za wszelką cenę!

Sterowanie za pomocą myszki.

Skróty klawiszowe:
1;2;3;4;5;6 - broń
Q;W;E;R;T;Y - pułapki
A;S;D;F;G;H - czary
Spacja - strzał/akcja

poniedziałek, 01.02.2016r.

sleepy121 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sequel jednej z najlepszych i diabelnie wciągającej gry typu defense już jest - zapraszamy do Kingdom Rush: Frontiers!

Tym razem naszą wędrówkę rozpoczniemy na pustyni gdzie przyjdzie nam bronić miasta, w którym znajduje się nasz najgroźniejszy przeciwnik.. niestety po odparciu ataku wroga potężny czarnoksiężnik wydostaje się na zewnątrz i ucieka w siną dal – i tak rozpoczyna się nasza przygoda...

Weź w obronę egzotyczne lądy przed smokami czy np. upiornymi mieszkańcami podziemia i zetrzyj ich na miazgę.
W grze czekają na Ciebie nowe, wyspecjalizowane aktualizację wież oraz 18 nowych umiejętności. Są też nowi bohaterowie, z których każdy posiada 5 unikalnych uprawnień, które mogą zostać zmodernizowane w kampanii.

Zwarci i gotowy przemierzymy pustynie, dżungle.. zmierzymy się z kosmitami, mumiami oraz wyznawcami voodoo a w naszej przygodzie towarzyszyć nam będą pobratymcy tacy jak amazonki, piraci oraz ich statki.

W Kingdom Rush Frontiers genialne jest to, że nie wiadomo, z której strony wyskoczy przeciwnik. Gra nie polega na zablokowaniu jednej/dwóch tras i odpieraniu ataku. Sprytny wróg może rozpocząć karczowanie lasu tym samym tworząc sobie nową drogę do celu, wykorzystać czar otwierający nową drogę na środku planszy tylko po to aby dostać się do tego i pokonać naszą armię.

Do dyspozycji mamy wielu bohaterów o różnorodnych właściwościach. Nasz bohater podczas boju będzie zdobywał doświadczenie co zaowocuje zdobyciem kolejnego poziomu, za który otrzymamy punkty. Rozdamy je w panelu bohatera inwestując w coraz to lepsze umiejętności.

Czeka na nas wiele zróżnicowanych poziomów, 3 poziomy trudności, 41 typów przeciwników oraz walki z bossami. Część z wrogich jednostek już widzieliśmy, część zadebiutuje na naszym ekranie – goryle, robaki piaskowe, troglodyci czy nawet obcy. Przyjdzie nam toczyć boje na pustyni, w jaskiniach oraz dżungli. Twórcy przygotowali dla nas także budynki specjalne, w których możemy rekrutować pirackich wymoczków, dżiny, dzikie amazonki czy też legionistów. Nie są one jedynie drobnym dodatkiem, a bardzo pomocnymi i mocnymi jednostkami. Radzimy w nie inwestować i w miarę możliwości chronić – inaczej czeka nas ponowny wydatek.

Do naszej dyspozycji mamy 9 bohaterów, pełna lista to: Alric, Mirage, Cronan, Kapitan Blackthorne, Nivus, Dierdre, Grawl, Sha’tra oraz potężny smok Ashbite. Każdy z bohaterów posiada pięć unikalnych umiejętności, a ich rola na polu bitwy nie ogranicza się tylko do statystowania – potrafią nie rzadko wybawić nas z dużej opresji. Mogą albo przyzywać pomocne stworzenia, albo atakować obszarowo albo skupiać na sobie uwagę.

Fantastyczna grafika, humor, poziomy, detale – wszystko stoi na niesamowitym poziomie. No i ta grywalność… Na co czekasz? Do dzieła!


Sterowanie za pomocą myszki.
Skróty klawiszowe:
1 - wybierz/anuluj Zaklęcie Deszczu Ognia
2 - wybierz/anuluj Wzmocnienie Zaklęcia
3 - wybierz/anuluj bohatera
4 - wybierz/anuluj ekstra bohatera
Spacja - kasowanie wybranego zaklęcia/ power/ punkt rajdu.
sleepy121 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rozpędzamy się, wsiadamy do wózka na zakupy i próbujemy odlecieć jak najdalej. Odległość jest przeliczana na kasę, za którą możemy ulepszać nasz sprzęt.

niedziela, 31.01.2016r.

sleepy121 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Gra RPG, gdzie masz do wyboru aż 4 kasty wojowników. Twoim zadaniem jest wspięcie się na szczyt wieży, pokonując przeciwników na każdym z pięter. Niczym mityczna wieża Babel, ta sięga niebios. Przekonaj się czy ma ostatnie piętro. Ulepszaj wojownika i niestrudzenie pnij się po nagrodę!
Staraj się rozważnie ulepszać cztery wskaźniki:
- Health (Zdrowie)
- Attack (Siłę ataku)
- Speed (Szybkość ataku)
- Defense (Obrona przed ciosami)
sleepy121 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Inspiracja Final Fantasy oraz innymi świetnymi grami RPG dała początek epickiej przygodzie.
Budzisz się w lesie bez pamięci posiadając jedynie swój miecz. Podpowiedź - zanik pamięci nie jest spowodowany piciem ponad umiar dzień wcześniej. Stwórz własną postać i wyrusz na przygodę.

Ponieważ w grze zdarzają się błędy, należy ją często sejwować.

wtorek, 26.01.2016r.

sleepy121 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Na początku lojalnie ostrzegamy - możecie się nie oderwać zbyt szybko od tego akurat Zjadacza Czasu. Jest to oparta na prostych zasadach gra strategiczna nawiązująca do I wojny światowej w niepokojący sposób. Ręczymy, że po kampanii w Warfare 1917 będziecie już wiedzieć, na czym polegała wojna okopowa.
Mechanika jest zabójczo prosta - produkujemy oddziały, a one pojawiają się na polu bitwy i prą przed siebie dopóki nie zginą lub nie znajdą okopu, w którym mogą się zacząć bronić. Celem każdego etapu rozgrywki, w dwóch kampaniach, brytyjskiej i niemieckiej, jest dotarcie swoimi jednostkami na drogą stronę pola walki. I tyle. Brzmi to dość banalnie, ale gdy weźmiemy pod uwagę różne rodzaje wojsk i ich silne oraz słabe strony oraz kilka rodzajów wsparcia (artyleria, gaz), nie mówiąc już o zdobywaniu punktów doświadczenia i wykupywaniu dodatkowych bonusów... to wszystko składa się na naprawdę wciągającą, i wyzywającą, gierkę.
sleepy121 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zagraj w ciekawie zrealizowana odmianę siatkówki.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - uderzenie
sleepy121 zagłosował
Miniaturka gry: Risk Risk
(291)
Ocena
(2)
Opis gry: Risk (Ryzyko) to klasyczna gra strategiczna, w której gracze dążą do opanowania globu poprzez supremację militarną.
Poprowadź swoją piechotę, kawalerię i artylerię do walki. Zaplanuj zwycięstwo, myśl taktycznie aby zdobywać terytoria i kontynenty w kampanii o panowanie nad światem. Z rozwagą wzmacniaj swoje oddziały, aby bronić swych terytoriów lub wzmocnić linię frontu. Pokonaj wrogów i podążaj ku zwycięstwu!
Gracze online (19):
Polecamy: