reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: scorp

Login: scorp
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 30.07.2013r.
Ost. logowanie: 20.10.2017, 15:44
Punkty: 1 058
Wiek 25
Status offline
Opis

wtorek, 17.10.2017r.

scorp zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Dawno, dawno temu w odległej galaktyce...

Graj jako Hera, Ezra, Sabine, Kanan, Zeb i Chopper, bierz udział w misjach zbierania, uwalniania, dokonuj sabotaży i walcz z bossami! Niech MOC będzie z tobą!

Zanurz się w niesamowitym świecie Gwiezdnych Wojen. Gry z Serii Star Wars znajdziesz tutaj: Gry Gwiezdne Wojny

środa, 11.10.2017r.

scorp zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Moc tworzenia jest w Twoich rękach! W tym wciągająca gra logiczna, łączyć i dopasowywać różne kombinacje ognia, ziemi, wiatru i powietrza stworzyć całą cywilizację! Oczywiście wszechświat nie został stworzony w ciągu dnia. Będziesz musiał pracować na swój wzrost z prostego mikroorganizmu do tworzenia zwierząt, narzędzi, burze, a nawet budować armie. Masz to, czego potrzeba, aby zbudować wszechświat! Ale uwaga, moc tworzenia może mieć niezamierzone konsekwencje, wymyślanie koła może tylko wywołać plagę zombie ... Nie martw się, nie jesteś sam na tej kosmicznej podróży! Za każdym razem z powodzeniem utworzyć nowy element będziesz nagrodzony z dowcipu i mądrości niektóre z największych filozofów i komików wszechczasów. Uwolnij swojego wewnętrznego Boga Doodle God!
scorp skomentowała
Treść komentarza: Bardzo fajna 8/10 i do ulu
scorp zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Prowadzimy restauracje i rywalizujemy z inną w celu zdobycia każdego dnia jak najwięcej pieniądzy, przez co możemy ulepszać swoją knajpę.

poniedziałek, 25.09.2017r.

scorp zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Opowiedz się po jednej ze stron ciemności bądź światła i swoją armią pokonaj przeciwników.

Sterowanie:
Myszka

wtorek, 12.09.2017r.

scorp zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Uzupełnienie do dobrze przyjętej gry strategiczno - symulacyjnej The Kings League. Gra oferuje jeszcze więcej klas, questów oraz wydarzeń. Pokój nigdy nie trwa wiecynie, a król potrzebuje nowych rycerzy. Postaraj się wygrać w tej lidze i pokonać wszystkich pozostałych konkurentów. Powodzenia!

czwartek, 10.08.2017r.

scorp skomentowała
Treść komentarza: krótkie ale 4/5
scorp zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

poniedziałek, 31.07.2017r.

scorp zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna odsłona wielkiego hitu przed paru lat. W grze zrobimy drinki z napojów wysokoprocentowych, ananasa, wisienek i lodu. Ważny jest każdy szczegół wraz długością mieszania. W tej odsłonie zamiast barmana jest seksowna barmanka, którą także można przebierać.

niedziela, 23.07.2017r.

scorp skomentowała
Treść komentarza: Dziwne ale daje 4
Gracze online (3):
Polecamy: