reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: roxi5

Login: roxi5
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 22.06.2008r.
Ost. logowanie: 25.07.2019, 17:12
Punkty: 2 165
Wiek 23
Status offline
Opis

wtorek, 31.05.2016r.

roxi5 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego sklepikarze w światach gier RPG nigdy nie dają ci spokóju, mimo że jesteś wybrańcem i masz swoje przeznaczenie? Teraz możesz grać jako jeden z nich, jesteś zmuszony upewniać się, że bohaterzy dostają to, czego potrzebują oraz że masz wystarczająco dużo pieniędzy, aby zapłacić nieuczciwe podatki królewskie.

środa, 28.10.2015r.

roxi5 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jest to niesamowita gra RPG, w której walczysz z potworami, aby uratować Romeo, zdobywaj pieniądze, za które wykupisz nowe części ekwipunku oraz umiejętności.

Po śmierci Romeo, Julia jest zdesperowana. Weszła w porozumienie z demonem, polegające na tym, że w zamiana za zmartwychwatanie Romeo, pokona Pana Ciemności.

Wkrocz wewnątrz alternatywnego świata i pomóż Julii dotrzymać umowy.

czwartek, 15.10.2015r.

roxi5 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Wkrocz do magicznego świata RPG. Znakomita turowa bijatyka osadzona w świecie fantasy. Stwórz swojego bohatera, zatrudnij przyjaciół i walcz o zwycięstwo.
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 27.09.2015r.

roxi5 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zapraszamy do miasta dusz, w którym zaprojektujesz swoją duszę i będziesz ją szkolił na arenie, zdobywał nowe umiejętności, sprzęt, i walczysz sobie drogę na szczyt w tej ekscytującej grze treningowej/RPG

Głowne cechy gry
*5 Zabawnych mini-gier poprawiających statystyki twojego bohatera
*Ponad 33 poziomów na arenie
*Tryb Przetrwania
*44 wrogów i bossów
*Tony sprzętu, umiejętności itp
*Dom do zbudowania
*Tajemnice do odblokowania
*Muzeum do inwestowania

czwartek, 10.09.2015r.

roxi5 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Powróć do przygody, zbierz wszystkie bestie, i stań się ich mistrzem. Wybierz bestie pomiędzy wojownikiem, obrońcą, a tajemnym.
Pierwszy to Seph, drugi Toru a trzeci Stymph. Wychowujesz ich od dzieciństwa, aż do legendarnej formy. Stań do walki z 4 mistrzami miast, pokonaj wszystkich i stań się mistrzem.

poniedziałek, 24.08.2015r.

roxi5 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoja podróż do tajemniczej krainy Meadowshire się rozpoczyna!

Zło rozprzestrzenia się na kontynencie, miasta i gminy upadają jedne po drugim. Dorgoil jest ufortyfikowanym miastem, które stawia opór. Dołacz do poszukiwaczu przygód w ich podróży przez krainy pełne orków, nieumarłych i trolli.

Łup potwory, poprawiaj swoje umiejętności, uaktualniaj sprzęt - przygoda już się rozpoczęła!

czwartek, 04.06.2015r.

roxi5 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Stań się trenerem i poddaj szkoleniu Trexa. Eksploruj planety, zdobywaj nowe umiejętności i poprowadź Tyrex do zwycięstwa i chwały.
roxi5 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejny raz wciel się w potężnego rycerza i powstań jako bohater do walki przeciwko złu, aby przynieść pokój na wszystkich ziemiach. Świat Cię potrzebuje!

Tysiąc lat temu przed erą zombi nie żyli bohaterowie, którzy znali technologię - liczyła się tylko siła ciała i umysłu oraz dobrze naostrzony oręż, który służył do walki z nieustającym zagrożeniem.

piątek, 17.04.2015r.

roxi5 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: W świecie, gdzie starożytni legendarni wojownicy szkolą się w stylu dzikich zwierząt, jeden z pierwotnych mistrzów obraca się przeciwko pozostałym i przechodzi na ciemną stronę. Teraz Ty musisz doprowadzić go przed oblicze sprawiedliwości. "Primal Champions" jest wciągającym turowym RPG, w którym każde zwierzę posiada odmienny styl. Wybierz 2 z pośród 6 mistrzów, z których każdy posiada 4 własne unikalne umiejętności.

czwartek, 05.03.2015r.

roxi5 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wspaniała gra przygodowa z elementami RPG, zawierająca akcje i umiejętności w jednym. Musisz ochronić królestwo, lecz nie jest to takie proste, gdyż przyjdzie Ci walczyć z całymi hordami przeciwników.
Gracze online (19):
Polecamy: