reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: rojsboy

Login: rojsboy
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 06.05.2007r.
Ost. logowanie: 28.02.2018, 10:03
Punkty: 2 393
Wiek 34
Status offline
Opis

niedziela, 15.01.2017r.

rojsboy zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wciel się w niesamowitego bohatera rodem z westernów. Walcz, zdobywaj nowe bronie, wykorzystuj nowe możliwości Twojej postaci i ciesz się tą platformówką!

Kaktusowi powierzono tajemniczy szmaragd i dotknęła go klątwa cierni. Teraz to ty musisz zwrócić klejnot do jego właściwego miejsca przeznaczenia, zanim klątwa przemieni cię w kamień. Oto przygoda, w której twoim największym wrogiem jest czas! Na domiar złego na każdym poziomie musisz po drodze walczyć z bandytami. Na szczęście oni wciąż gubią swoją broń...

środa, 13.07.2016r.

rojsboy zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Stań się trenerem i poddaj szkoleniu Trexa. Eksploruj planety, zdobywaj nowe umiejętności i poprowadź Tyrex do zwycięstwa i chwały.

czwartek, 12.05.2016r.

rojsboy zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w wyścigach ulicznych i pokaż na co Cię stać! Podbij każdą ulicę w mieście! Wygraną kasę inwestuj w ulepszenia i stwórz auto Twoich marzeń!

Najważniejszym czynnikiem jest perfekcyjna zmiana biegów! Podczas rozgrywki oczywiście ulepszamy auto oraz kupujemy nowe, szybsze, żeby osiągać coraz lepsze wyniki.

niedziela, 03.04.2016r.

rojsboy zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zasiądź za starami łodzi podwodnej i wyrusz eksplorować podwodny świat polując na różne morskie stworzenia. Modernizuj i rozwijaj swoją łódź podwodną, aby zwiększyć szybkość, moc oraz pojemność paliwa i móc zbadać jeszcze większe głębie i nieznane tereny oraz odkryć zwierzęta dawno uznane za zaginione.

środa, 09.03.2016r.

rojsboy zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dynamons to wyjątkowa gra fabularna. Trenuj i wygrywaj epickie bitwy za pomocą potężnych umiejętności. Rekrutuj najpotężniejsze stworzenia, by atakować wrogów i ewoluować, aż staniesz się najsilniejszy.

Cechy gry:
* Przechwytywanie i ewolucja dziesiątek unikalnych istot.
* Wzmacnianie swoich umiejętności Dynamon.
* Możliwość opracowania planu strategicznego wygrania najtrudniejszych bitew.
* bardzo fajne grafiki, piękne animacje i wciągający gameplay!
rojsboy zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wciel się w małego rycerza i walcz z potworami, które zaatakowały Twoje królestwo. Za zdobyte doświadczenie ulepszaj czary, zbroje i uzbrojenie.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
A - atak
S - spells

wtorek, 28.07.2015r.

rojsboy zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Druga część oczekiwanej i bardzo popularnej gry, ciel się w małego rycerza i walcz z potworami, które zaatakowały Twoje królestwo. Za zdobyte doświadczenie ulepszaj czary, zbroje i uzbrojenie.

Królestwo Oukoku zagrożone jest działaniami generała Tso. Obywatele pokładają swoją nadzieję w małym rycerzu, który wydaje się spełniać przepowiednie starożytnych legend. Pomóż Rycerzowi Chibi wykonać swoje przeznaczenie...

czwartek, 23.07.2015r.

rojsboy zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Egipska wersja Super Mario Flash.

Mario wyrusza na nowe platformowe poziomy. Po drodze spotka starego druha Yoshi i razem będą poznawać nowy świat. Wykorzystaj swój refleks i umiejętności postaci, by przejść całą grę.

piątek, 10.07.2015r.

rojsboy zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rzuć się z dachu, lecąc w dół unikaj wszelkich przeszkód i zbieraj pieniądze, które możesz zainwestować w wiele przedmiotów i ulepszeń, nowych postaci i wyższych budynków.
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 06.07.2015r.

rojsboy zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest dojechać do mety w jak najkrótszym czasie. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie za pomocą strzałek.
Gracze online (5):
Polecamy: