reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: roberto1995

Login: roberto1995
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 08.05.2008r.
Ost. logowanie: 31.05.2013, 23:45
Punkty: 3 162
Wiek
Status offline
Opis

poniedziałek, 28.05.2012r.

roberto1995 skomentował
Treść komentarza: Solucja: BIURO PAULA: Czytamy e-maila na komputerze nastepnie zabieramy pineske z biurka.
FRANKLIN GAZZETE: Rozmawiamy z pania z papierosem nastepnie uzywajac pineski otwieramy szuflade przy biurku. Haslo z szuflady wpisujemy w komputer. zabieramy spray z biurka JALAPENOS: przed sklepem spi czlek zabieramy mu okulary do ogladania w 3D wchodzimy do srodka. Zamawiamy "Five Alarm Chili" CODY BURGER: zabieramy dynie sprzed sklepu, rozmawiamy z klaunem pytamy o sie czy nie widzial dziewczyny na zdjeciu, zamawiamy hamburgera po czym dodajemy do niego sos Chili, Wolamy klauna, wchodzimy do pomieszczenia dla personelu, zabieramy szmate z kartonu, i miotle z kata, dzialamy okularami 3D na obraz po prawej, klikamy na obraz po lewej i wpisujemy kod ktory ujrzelismy na obrazie prawym, zabieramy klucz, cofam sie do miejsca gdzie lezala dynia i kluczem otwieramy skrzynke pocztowa JACQUELINE INC. miotle laczymy z dynia nastenie ze szmata a na koniec tym co powstalo klikamy na straznika, zabieramy siekiere i przechodzimy do pomieszczenia dalej, ze smietnika wyciagamy rachunek (cokolwiek to jest), wracamy do burgera. CODY BURGER: siekiera dzialamy na tablice reklamujaca fast food a z niej wypada klucz WAREHOUSE 24: sprayem dzialamy na kamere a kluczem otwieramy magazyn.

niedziela, 04.09.2011r.

roberto1995 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona gry Monkey Go Happy. Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

poniedziałek, 01.08.2011r.

roberto1995 zagłosował
Miniaturka gry: Still Still
(54)
Ocena
(5)
Opis gry: Historia jednego dnia...

niedziela, 24.07.2011r.

roberto1995 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Platformówka z elementami gry logicznej. Za pomocą strzałek doprowadź kulę do celu.
roberto1995 zagłosował
Miniaturka gry: Linx Linx
(57)
Ocena
(1)
Opis gry: Gra logiczna, w której aby rozwiązać każdą zagadkę upewnij się, że każda baza jest połączona drogą do samej siebie lub innej bazy o tym samym kolorze. Pamiętaj, ze drogi nie mogą się przecinać.

sobota, 23.07.2011r.

roberto1995 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Gra oparta o zasady fizyki. Naszym zadanie jest tak narysować linię kredką, aby doprowadzić jabłko do głowy Isaaca Newtona
Sterowanie za pomocą myszki.
roberto1995 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Dokładnie przymierz, aby pokonać stojący mur i bramkarza. Zdobądź jak najwięcej goli, zarówno w trybie single player jak i multiplayer.
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 22.07.2011r.

roberto1995 skomentował
Treść komentarza: Przeszedłem! 553 550 wynik koncowy Wszystkie bronie wszystkie skile wszystkie achevmenty. W cale nie było takie trudne jak mówiliscie. Na poczatku wystarczyło inwestowac w skile na przeładowywanie, regeneracje zycia, wieksze doswiadczenie, wieksze pieniadze. Celowac w głowy i na poczatku kazdej planszy zabijac sowy. Uwazac trzeba na tych najwiekszych zombie bo zabierają ok 50 hp jednym Hitem. I cały czas skakac i przeskakiwac z 1 konca mapy na 2 aby nas gonili. I w zadnym razie nie wskakiwac na uto bo nam je zniszcza. Za gre oczywiscie 5 bo jest rewelacyjna oby takich wiecej.
roberto1995 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rozstaw stanowiska obronne tak, by obronić się przed atakiem barbarzyńców. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.
roberto1995 skomentował
Treść komentarza: 93 wave za 1 razem. Od poczatku nie chce mi sie juz grac. Ale gierka fajna i nalezy sie 5
Gracze online (11):
Polecamy: