reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: raju88

Login: raju88
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 17.07.2013r.
Ost. logowanie: 18.12.2019, 03:59
Punkty: 1 141
Wiek 31
Status offline
Opis

poniedziałek, 24.12.2018r.

raju88 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jako członek elitarnej jednostki patyczaków musisz poradzić sobie z szerzącym się terroryzmem.
Sterowanie:
Myszka - celownik
LPM - strzał
Spacja - przeładowanie broni

czwartek, 12.07.2018r.

raju88 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Odpal silnik! Ronaldo zaprosił najlepszych kierowców z Beach City do wystartowania w wyścigach na torach z przeszkodami. Pędź zboczem góry jako Stevonnie, Greg Universe, Buck Dewey lub inna z Twoich ulubionych postaci z serialu Steven Universe. Zbieraj gwiazdki, omijaj przeszkody i ukończ wyścig z najlepszym czasem. Do startu, gotowi, START!
raju88 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Weź udział w akcjach przeciwko twardej obronie i wygrywaj osiągnięcia po drodze. Ale czy możesz wygrać złoty but, zostając najlepszym strzelcem Mundialu?

poniedziałek, 16.04.2018r.

raju88 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Zasiądź za sterami najbardziej niszczycielskiej ciężarówki. Dokonaj jak największych zniszczeń zgarniając jak najwięcej kasy. Zarobione pieniądze inwestuj w ulepszenia, by Twój pojazd stał się machiną nie do zatrzymania.
raju88 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przerażająca gra typu horror osadzona w legendarnej serii Resident Evil. Kontrolujesz postać Ethana Wintersa, który szuka swojej zaginionej żony Mii. Musisz zbadać opuszczony dom, w którym kiedyś żyła i podążać śladami przez nią pozostawionymi, aby odkryć mroczne sekrety, które można znaleźć w tej chłodnej siedzibie.

Musisz zachować nerwy na wodzy oraz spryt, aby przetrwać i odkryć prawdę o swojej dawno utraconej miłości.

Gra ma prosty interfejs i rozgrywkę - wystarczy kliknąć lewym przyciskiem myszy, aby wejść w interakcję z otoczeniem.

piątek, 02.03.2018r.

raju88 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Overkill Apache to dynamiczna gra, w której akcja oglądana jest z boku, na ekranie przesuwają się obiekty i przeciwnicy, a naszym zadaniem jest strzelać do wszystkiego, przytrzymując przycisk spustowy nieźle wyglądającego śmigłowca
raju88 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Co wyjdzie ze skrzyżowania piłki nożnej, Space Invadera i Arkanoida? Futbolowy klon Arkanoida?
Sam się przekonaj!
Twoim zadaniem jest wyeliminować obrońców, a przy okazji może strzelisz kilka bramek.

Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 28.01.2018r.

raju88 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Postaraj się przygotować na dzielną sałatkę owocową wojownika. Banany, ananasy, arbuzy i im podobne, beztrosko fruwają tuż przed oczami, a Twym zadaniem jest poszatkować je nim uciekną.

poniedziałek, 22.01.2018r.

raju88 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Little Big Snake (.io), to epicka nowa gra .io z niesamowitą grafiką i znakomitą rozgrywką dla wielu graczy. Ta gra opiera się na tym, co sprawiło, że wiele innych gier .io takich jak np. Slither.io jest świetnych i przenosi je na zupełnie nowy poziom.

W tej grze musisz przejąć kontrolę nad pełzającym się wężem. Twój wąż zaczyna od niewielkich rozmiarów. Musisz prowadzić swojego węża po mapie i zbierać kolorowe kulki rozproszone na ziemi. Każda zebrana kula zwiększa rozmiar twojego węża - trzymaj się i unikaj kontaktu z innymi wężami. Aby zabić wrogów, musisz otoczyć ich i zablokować ich drogę, tak aby wśliznęli się w twoje ciało węża - gdy ich zabijesz, możesz zebrać ich kule! Możesz osiągnąć ogromny rozmiar, ale uważaj, bo twój wąż staje się trudniejszy do kontrolowania! Pamiętaj, aby użyć prędkości, aby spróbować zaskoczyć przeciwników lub zachować dystans.

Little Big Snake ma również inny rodzaj gry pobocznej, która działa w połączeniu z grą główną. Zamiast kontrolować gigantyczne węże, możesz przejąć kontrolę nad słodkim bugiem Juja, który leci na niebie! Poruszaj się po mapie z błędem Juja i użyj lewego przycisku myszy, aby wylądować na ziemi, by zbierać kule - bądź ostrożny, ponieważ twój bug Juju porusza się o wiele wolniej, gdy jest uziemiony! Postaraj się zebrać nektar i ukończyć różne postawione wyzwania

niedziela, 21.01.2018r.

raju88 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Depresja jest bardzo skomplikowaną chorobą. Niektórzy ludzie nie wierzą w nią i widzą w niewłaściwy sposób. Chcemy, aby ci ludzie zrozumieli słabość osoby w depresji i chcemy pokazać ludziom w depresji, że nie są sami.
Gra oparta jest na wywiadach z przyjaciółmi i raportach w Internecie.

Graj na pełnym ekranie, aby uzyskać lepsze wrażenia!
Gracze online (5):
Polecamy: