reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: pretek

Login: pretek
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 18.10.2007r.
Ost. logowanie: 30.12.2008, 16:26
Punkty: 2 545
Wiek 22
Status offline
Opis

wtorek, 30.12.2008r.

pretek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wybierz jedną z gwiazd i podrzucaj ją tak, by dokonać jak największych zniszczeń i zdobyć jak najwięcej punktów.
pretek skomentował
Treść komentarza: niewiem co napisaci dam 5 i do ulu
pretek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zasiadamy za sterami myśliwca i eskortujemy ogromny samolot pasażerski nie dopuszczając do jego zniszczenia. Na szczególną uwagę zasługują rewelacyjne animacje. Nie gorzej jest w przypadku grywalności - gra wciąga i pozwala się doskonale bawić przez długi czas.
Sterowanie:
Kursorami zmieniamy tor lotu myśliwca. W strzelamy z działka podstawowego, zaś A oraz D używamy rakiet. S zmieniamy broń standartową. Jeżeli zajdzie taka potrzeba - Spacją możemy zapauzować grę. Po drodze zdobywamy różne bonusy, są to lepsze rakiety, karabin lub pancerz itp. w znacznej mierze pozwalają nam wyjść cało z opresji.
pretek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Doskonała zabawa point and click. Zaopiekuj się małą, smutną małpką i wykonaj różne czynności (rozwiązując po drodze zagadki) , by ja uszczęśliwić.
pretek zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Weź udział w wyścigu staruszków i zdobądź trofeum jako pierwszy. Sterowanie myszką- klikaj myszką tuż przed chodzikiem aby robić niezbyt duże kroki w celu uniknięcia upadku.
pretek skomentował
Treść komentarza: nie wiem o co hodzi dam na zahente 2
pretek skomentował
Treść komentarza: navet fajna podoba mi sie jest oki dam 5 i do ulu
pretek skomentował
Treść komentarza: zaj...... gra daje 5 i do ulu
pretek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dorośli zgubili się w dżungli. Jak zwykle, dzieci muszą ich ratować. Czeka Cię wiele przeszkód, ale na pewno uda Ci się je pokonać.
pretek skomentował
Treść komentarza: niewiem jag wam ale mi sie podoba noi dam to do ulubionyh noi dam 5/5
Gracze online (29):
Polecamy: