reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: powlokit

Login: powlokit
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 13.10.2008r.
Ost. logowanie: 24.04.2018, 15:59
Punkty: 11 255
Wiek 101
Status offline
Opis Czasem dodaje gry. Gram w gry online potem je oceniam i komentuje. Lubię anime tutaj macie moją listę http://myanimelist.net/animelist/Pawelonxd Podziwiam wszystkich ludzi wchodzących na ring. Dlaczego ? A gdybyś ty miał wyjśc na ring i zaraz dostac w mordę ? no no no właśnie. Nie lubię braci Kliczko :) ale i tak ich podziwiam xD Lubię gry strategiczne i sportowe :) Korzystam z giercowni od 2007 roku. W ilości punktów jestem w top 100. W ilości komentarzy jestem w top 50. Skype Pawelon2000

wtorek, 24.04.2018r.

powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Podwórkowy baseball powrócił. Uderz piłkę tak, aby doleciała do miejsca "home run".

sobota, 17.02.2018r.

powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Little Big Snake (.io), to epicka nowa gra .io z niesamowitą grafiką i znakomitą rozgrywką dla wielu graczy. Ta gra opiera się na tym, co sprawiło, że wiele innych gier .io takich jak np. Slither.io jest świetnych i przenosi je na zupełnie nowy poziom.

W tej grze musisz przejąć kontrolę nad pełzającym się wężem. Twój wąż zaczyna od niewielkich rozmiarów. Musisz prowadzić swojego węża po mapie i zbierać kolorowe kulki rozproszone na ziemi. Każda zebrana kula zwiększa rozmiar twojego węża - trzymaj się i unikaj kontaktu z innymi wężami. Aby zabić wrogów, musisz otoczyć ich i zablokować ich drogę, tak aby wśliznęli się w twoje ciało węża - gdy ich zabijesz, możesz zebrać ich kule! Możesz osiągnąć ogromny rozmiar, ale uważaj, bo twój wąż staje się trudniejszy do kontrolowania! Pamiętaj, aby użyć prędkości, aby spróbować zaskoczyć przeciwników lub zachować dystans.

Little Big Snake ma również inny rodzaj gry pobocznej, która działa w połączeniu z grą główną. Zamiast kontrolować gigantyczne węże, możesz przejąć kontrolę nad słodkim bugiem Juja, który leci na niebie! Poruszaj się po mapie z błędem Juja i użyj lewego przycisku myszy, aby wylądować na ziemi, by zbierać kule - bądź ostrożny, ponieważ twój bug Juju porusza się o wiele wolniej, gdy jest uziemiony! Postaraj się zebrać nektar i ukończyć różne postawione wyzwania

piątek, 22.12.2017r.

powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Świetna gra strategiczna, w której wybieramy swojego przywódce i zdobywamy panowanie nad U.S.A.
Sterowanie za pomocą myszki.
powlokit skomentował
Treść komentarza: Hitek z tej gierki
powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Słynny rycerz z mnóstwem fanów. Famous Knight to zabawna i interesująca gra rozgrywająca się w lochach, w której musisz prowadzić heroicznego i sławnego rycerza poprzez serię labiryntów i lochów, walcząc z potworami. Ponieważ twój rycerz jest tak sławny, ma zespół wiernych fanów, którzy śledzą go, dokądkolwiek się udaje! Musisz chronić swoich fanów, podczas gdy oni dopingują cię i pobudzają cię do wielkich osiągnięć.

"Jesteś rycerzem, pod Jej Królewską Służbą, pokonujesz Dungeonsa dla swojego króla Jedyny problem: jesteś zbyt sławny, chroń swoje groupie w lochach, pokonaj 3 różnych bossów, spersonalizuj swoją postać i ciesz się grą"

Jeśli jesteś osobą cierpiącą na epilepsję, sprawdź ikonę "Epileptic" w menu (ucieczka).
powlokit skomentował
Treść komentarza: Ta gra jest chora
powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawa typu point&click. Adam w końcu przybywa do Raju, ale to, co naprawdę go dziwi i denerwuje, to to, że jest uwięziony. Pomóż pierwszemu człowiekowi jakim był Adam wydostać się z niewoli i odnaleźć jego Ewę.

Czeka na niego zupełnie nowa i ekscytująca przygoda.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji. Jak zawsze, należy zwrócić uwagę na szczegóły, nie chcesz przegapić niczego, co może ci pomóc.
powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ta gra to prosta platformówka. Jeśli wpadniesz na kolce lub potwory, umrzesz i odrodzisz się na ostatnim punkcie kontrolnym.

Aha, każde nowe pomieszczenie, które odkryjesz, musi wpasować się w ujęcie kamery, więc za każdym razem, gdy wchodzisz do nowego pokoju, wszystko się kurczy, aby zmieścić się na ekranie.
powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: W tej grze czeka Cię trudne zadanie ucieczki z 4 różnych pomieszczeń na czterech poziomach. Poszukaj wskazówek i zbieraj przedmioty, dzięki którym rozwiążesz zagadki i uciekniesz przez drzwi. Graj w 100 drzwiach, baw się dobrze.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Witaj! Zanim zaczniemy grać, pozwól nam przedstawić ci pojęcie szamana, na wypadek gdybyś nie był o tym poinformowany. Szaman jest osobą wierzącą, że ma dostęp do świata dobrych i złych duchów i jest w tym autorytetem. Szamanów można było znaleźć przede wszystkim wśród niektórych ludów północnej Azji i Ameryki Północnej. Zazwyczaj ci ludzie wchodzą w stan transu podczas trwania rytuału i praktykują przepowiadanie i uzdrawianie.

Nakamo jest jednym z ostatnich szamanów. Jest rodowitym Amerykaninem z pochodzenia i szanują go wszystkie te plemiona, które żyją w lesie. Powodem tego jest fakt, że w rzeczywistości jest on najlepszym szamanem i ma potężne wizje podczas snów.

Jeden z żołnierzy pochodzących z plemienia Nakamo jest zaginiony. Nikt nie mógł znaleźć tego człowieka, a pozostali członkowie plemienia martwili się, że stało się coś poważnego. Przedstawili tę sprawę Nakamo, a on ją zaakceptował, obiecując, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby znaleźć tego wielkiego wojownika.

Nakamo otrzymał wizję miejsca, w którym mógł być wojownik, co oznacza, że poszukiwania powinny rozpocząć się natychmiast, ponieważ nikt nie wie, ile czasu zajmie dotarcie do tego miejsca. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji, by pomóc Nakamo znaleźć cel tak szybko, jak to możliwe. Powodzenia!
Gracze online (28):
Polecamy: