reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: powlokit

Login: powlokit
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 13.10.2008r.
Ost. logowanie: 05.09.2017, 23:49
Punkty: 11 085
Wiek 101
Status offline
Opis Czasem dodaje gry. Gram w gry online potem je oceniam i komentuje. Lubię anime tutaj macie moją listę http://myanimelist.net/animelist/Pawelonxd Podziwiam wszystkich ludzi wchodzących na ring. Dlaczego ? A gdybyś ty miał wyjśc na ring i zaraz dostac w mordę ? no no no właśnie. Nie lubię braci Kliczko :) ale i tak ich podziwiam xD Lubię gry strategiczne i sportowe :) Korzystam z giercowni od 2007 roku. W ilości punktów jestem 80. W ilości komentarzy jestem 47. Skype Pawelon2000

poniedziałek, 22.05.2017r.

powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w zoologicznym turnieju piłki nożej, wybierz swojego zawodnika i pokaż na co Cię stać, strzelając niesamowite bramki!

sobota, 20.05.2017r.

powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Karciana gra strategiczna. Używając kart w odpowiedniej kolejności zniszcz przeciwnika.

poniedziałek, 06.03.2017r.

powlokit skomentował
Treść komentarza: Grało się kiedyś heh

sobota, 14.01.2017r.

powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: In this game a child got locked inside his own play room. As player you need to help the kid by clicking on the objects and solve some interesting puzzles to find the hidden key and escape the child. Good luck and have fun playing Knf escape games, free online and point and click games.

niedziela, 23.10.2016r.

powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Shop Empire powraca w wielkim stylu. To dobra wiadomość dla wszystkich uzależnionych od pikselowego centrum handlowego.

Wkrocz do tego magicznego królestwa i dowiedzieć się, czy masz to, czego potrzeba do uruchomienia i prowadzenia centrum handlowego . Chcesz otworzyć księgarnię? Może jednak sklep z ubraniami? Zostań potentatem w tej czarującej grze symulacyjnej. Do twoich obowiązków będzie należało zatrudnianie pracowników, budowanie sklepów i wiele innych zadań.

sobota, 22.10.2016r.

powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Anglojęzyczna gra strategiczna. Najlepiej grać na pełnym ekranie (załącznik fullscreen znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu gry).

Bycie królem i zarządzanie królestwem nie jest tak proste jak się wydaje. Jest wiele ważnych decyzji, które król musi podejmować na co dzień z zasady. Istnieją również elementy takie jak klęski żywiołowe, które są poza kontrolą. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to starać się przygotować na wszystko, by utrzymać obywateli królestwa bezpieczne i szczęśliwe. Z pomocą swoich najlepszych doradców będziesz musiał podjąć znaczące decyzje, które będą mieć wpływ na Twoje królestwo. Od finansowania wojska po zawieranie sojuszy. Jeśli nie możesz się zdecydować, możesz pozostawić to przypadkowi i rzucić kostką.

Hordy barbarzyńców stoją u Twoich bram, tłum wściekłych chłopów protestuje na ulicach, katastrofalna zaraza pustoszy okolicę. Jak można rządzić?

Jakim będziesz królem? Sprawiedliwym? Okrutnym?

Ta gra została stworzona przez młodą i utalentowaną grupę uczniów School of Game Development @ Academy of Art University.

Twórcy:
Brendan Wolf- Music/Sound Design
Andrew Kaufman, 3rd Semester – Scripting/Design
Mohsen Ghafari, 5th Semester – UI/Additional Art
Dante Finn, 3rd Semester – Writing/Illustration

niedziela, 09.10.2016r.

powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czas ruszyć z nowym startupem związanym z branżą high-tech. Czy jesteś gotowy na prowadzenie i rozwijanie firmy, zatrudnianie nowych pracowników i zarobienie mnóstwa pieniędzy? Wciel się w tytułowego szefa-tyrana i weź udział w tej niesowitej grze symulacyjnej!

Upewniaj się, że twoi pracownicy pracują rzetelnie do granic swojej wytrzymałości. Gdy firma uzyska wystarczającą renomę, sprzedaj całość i rozpocznij nowe przedsięwzięcie, zbierz swój stary zespół, by dążyć do jeszcze większego bogactwa i chwały!

sobota, 10.09.2016r.

powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: • W Evo Explorers musisz wierzyć swoim oczom. Jeśli coś wygląda na prawdziwe, to takie jest! Jeśli nie widzisz problemu to dlatego, że go nie ma!
• Manipuluj niemożliwymi, surrealnymi strukturami, eksploruj iluzje optyczne i rozwiązuj niesamowite łamigłówki. Każdy poziom ujawni historię planety Bajt i jej mieszkańców.
• Evo jest kosmicznym odkrywcą. Każda planeta którą odwiedza pełna jest zagadek. Jednak planeta Bajt jest wyjątkowa. Normalne prawa fizyki tu nie działają. Nawet grawitacja zależy od twojej wyobraźni.
• Evo Explorers została zainspirowana piękną grą Monument Valley. Jesteśmy wielkimi fanami oryginału ale Evo Explorers kochamy jeszcze bardziej! Choć dziel z nami to uczucie!
powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Klasyczna gra strategiczno-ekonomiczna polegająca na handlu nieruchomościami. Twoim zadaniem jest stać się monopolistą w mieście, inaczej mówiąc zgromadź jak najwięcej pieniędzy i nieruchomości, doprowadzając jednocześnie przeciwnika do bankructwa.

wtorek, 06.09.2016r.

powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Proceduralnie generowane planety!
Proceduralnie generowane zwierzęta!
Proceduralnie generowane statki kosmiczne!
Proceduralnie generowanie całego wszechświata!
Handel, rzemiosło, walka, przetrwanie i odkrywanie nieskończonego wszechświata! Można zrobić wszystko, nawet spotkać innych graczy (choć szanse są bardzo małe, ze względu na ogrom gry)! Czego tu można nie lubić?

Uwaga: Umieranie, to nie jest koniec, po prostu czekasz przy czarnym ekranie na chwilę.

Gracze online (24):
Polecamy: